Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy fest, hogy 26 évesen...

Úgy fest, hogy 26 évesen szilveszter este otthon fogok maradni. Unalmas vagyok vagy öregszek?

Figyelt kérdés

Egyedül tölthettem a Szilveszter utolsó estéjét, míg mások buliznak, és petárdáznak. Amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra, és így még rosszabb lesz, hogy egyedül kell majd lennem.

Más majd iszik és nevet a barátaival, addig én meg ott fogok ülni egyedül a szobámba, int egy elhanyagolt öreg.


2014. dec. 10. 08:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen után én sem hívnálak meg többet buliba :)
2014. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

Költözz el onnan!

Ezt tudom tanácsolni.

2014. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én rengetegszer töltöttem egyedül a szilvesztert -noha még nem is vagyok öreg.

De jobbat mondok, nekem pont aznap van a születésnapom, és mindenki szart a fejemre.

2014. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem unalmas vagy, nem is öregszel. Balhés, indulatos vagy ittasan. Aki szervezi a szilveszteri bulit, úgy ítélte meg, hogy neki semmi kedve ahhoz, hogy fél szemmel téged figyeljen, mikor fogsz robbanni adott esetben.
2014. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Minden csoda három napig tart, előbb-utóbb elfelejtik. Fiatalabb koromból rengeteg emberrel találkoztam, akik csináltak balhét buliban, mégsem rekesztették ki őket utána. Természetesen kell önuralmat tanulni, de megbocsátani is kell tudni. Ha ők ez miatt leírtak, akkor ne is legyen szükséged a társaságukra.

Egyszer az én férjem is fejbeb..szott valakit a söröskorsóval, mert folyton engem akart ölelgetni az ipse. :-D Ettől még nem lett közutálat tárgya, és alapból egy szerethető ember, szeretik is sokan. Nálad is elfelejtik majd.

2014. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kis helyen lakik.

Ha egy 500 fős faluban,akkor biztos nem felejtik el hamar.


De amúgy ha megakarod mutatni,hogy nem kell tőled "félni",akkor szervezz egy bulit te magad.

Biztos lesz,aki elmegy és meglátja,hogy nem lesz semmi gáz.

2014. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Tudják, hogy elmebeteg vagyok. Ennyi, úgy se jönnének el, hogy aztán tomboljak egy jót. Este otthon fogok depizni, ennyi. Átcsúszanok majd a sötétségbe.
2014. dec. 10. 15:28
 28/36 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok még is eddig minden szilvesztert itthon töltök, pedig egyáltalán nem vagyok unalmas, és nyilván ezt nem a saját magam véleménye után mondom...
2014. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
töltöttem*
2014. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A kérdésed amúgy teljesen eltér az eredeti problémától.


Beszélgess el egy pszichológussal.

2014. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!