Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy fest, hogy 26 évesen...

Úgy fest, hogy 26 évesen szilveszter este otthon fogok maradni. Unalmas vagyok vagy öregszek?

Figyelt kérdés

Egyedül tölthettem a Szilveszter utolsó estéjét, míg mások buliznak, és petárdáznak. Amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra, és így még rosszabb lesz, hogy egyedül kell majd lennem.

Más majd iszik és nevet a barátaival, addig én meg ott fogok ülni egyedül a szobámba, int egy elhanyagolt öreg.


2014. dec. 10. 08:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek, ha csak nem jelzi valaki addig, hogy feljönne. Nem akarok sehova menni idén, inkább elleszek otthon.
2014. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy legalább toleránsak lennének velem. Semmi balhét nem csináltam volna csak az a gond hogy ha falun elásod magad, akkor baj van.
2014. dec. 10. 09:49
 13/36 anonim ***** válasza:
Azért az eléggé fura, hogy mindenkit meghívtak kivéve pár alkoholistát meg drogost, meg téged. Elég nyomos ok kellett ha ragaszkodnak ahhoz, hogy te ne legyél ott.. Lehet meg is érdemled, hogy egyedül legyél az év utolsó napján? Mellesleg nem dől össze a világ, és nem az öregedés jele ha valaki otthon szilveszterezik.
2014. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én mindig itthon töltöm a szilvesztert - egy ideig azért volt így, mert anyám rosszul érezte volna magát egyedül, de most már nem is kívánkozom el. Megvannak a magunk szilveszteri hagyományai, nem búsulunk:)) A barátokkal meg összejövök, borozgatok máskor...

Tedd magadnak különlegessé az estét! Légy kreatív! Ne másoktól függjön a jó hangulatod!

32 N

2014. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

Én 26 vagyok és soha nem voltam még szilveszterkor sehol,sőt bulizni sem szoktam.


Nem szeretem az alkoholt.


Nekem az nagyobb buli,ha megnézek 1-2 jó filmet:)


Nem érdekel mások részeg feje,meg hogy ezen nevetnek.Láttam már részeg embert,semmi vicces nincs benne.Ezért kár elmenni valahová.

2014. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Volt egy ügyem, a legutóbbi buliban rámozdultam egy lánjyra, ölelgettem hátulról ő meg elutasította a közeledésemet. Hát felrúgtam egy széket olyan ideg volt bennem aztán azt kezdtem el ordítozni hogy felvágom az ereimet. Hát, a bulit bezárták engem meg kilöktek onnan. És ezért fogom számkivetettként eltölteni az év utolsó éjszakáját.
2014. dec. 10. 10:36
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
És én meg is értem.
2014. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Lehet jól leiszom magam egyedül és a későbbiekben szokást csinálok belőle. Unalmas lesz az este, de legalább ha merev részeg leszek, akkor nem emlékszek rá.
2014. dec. 10. 10:44
 19/36 anonim ***** válasza:

Ja, ez az a "nem annyira nem nagy dolog"????

Tanulj önuralmat! Kezdheted azzal, hogy nem rúgsz be az eszméletlenségig egyedül szilveszter éjjel:))))

Még csak 26 vagy! Még bőven érdemes javítanod az élethez való hozzáállásodon és a problémakezelési módszereiden:)

2014. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Jó, de engem már úgy is kidobtak a társadalomból. Olyan páriának érzem magam.
2014. dec. 10. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!