Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért nem lehet megérteni?...

Ezt miért nem lehet megérteni? Már megfulladok lassan.

Figyelt kérdés

Kolis vagyok és 5 szobatársam van. Van egy csaj, aki sose akarja kinyitni az ablakot és szerinte 2 perc alatt kiszellőzik az egész szoba. Ő ott ül, alszik az ablak mellett, az én ágyam pedig a szoba sarkában van, ami nem fog kiszellőzni pár perc után. Most télen annyira meleg van, hogy én már aludni se bírok, mert sose lehet kiszellőztetni. Folyton büdös van, meleg is. Nem értem, hogy miért nem érti meg, hogy nála seperc alatt felmelegszik, de nálam nem hűl le. A fűtést is levesszük, de az én ágyamnál kb. meghalunk a felettem lévővel és egyszerűen nem érti meg. Sehova se megy, előttem ér haza és kb. egy nap max. 20 percnyi szellőztetés van, mert ő fázik. Próbáltam megkérni szépen, csúnyán vagy épp sehogy.. A többiek meg pont lesz@rják. Szobát váltani nem akarok, mert jó fejek, de napok óta kialvatlan vagyok, fáj a fejem.. Nem hiszem el.

Mit tegyek???


2014. dec. 10. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy szellőztetés ilyen időben kb két perc. Ajtót kinyitod, ablakot kinyitod és olyan huzat lesz, hogy a szoba kéi perc alatt át is szellőzik. Soha nem értettem, hogy miért jó az, ha az ablak tárva nyitva. Az nem szellőztetés, hanem a szoba kihűtése. Az érthető hogy egy hat ágyas szobában szellőztetni akarsz, de az nem azt jelenti hogy állandóan nyitva kell lennie az ablaknak. Óránként két perc bőven elég, ha az ajtó is, meg az ablak is teljesen nyitva van. Neked lesz friss levegőd ő meg addig bebújik a takaró alá és nem fog fázni.
2014. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis hasmenést kéne ráhozni,amíg wcn van atszelloztetheted akár az egész kollégiumot is :DD jaj de gonosz vagyok
2014. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, de azzal nem számolsz, hogy az egész folyosón szarszag van és nem kell az, hogy bejöjjön és igen, kicsit hűljön már le a szoba. Írtam, hogy felénk van a legmelegebb.. -.-
2014. dec. 12. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!