Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy oldhatnám meg? 13/L

Hogy oldhatnám meg? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit ötödik óta ismerek. Régen nagyon jól elvoltunk együtt, aztán teltek az évek és most, nyolcadikban "eltávolodtunk" egymástól. Mostanában kekeckedik a másik barátommal, olyanokat csinál... fejbevágta, és pont a szemüvegét találta el, meg ilyenek. Bunkózik is, csak magával foglalkozik, engem le se sz*r. Mindig azt mondja, hogy tanulnia kell, erre meg a padtársával dumál ha elmegyek onnan. Nem érdekli, mit mondok neki. Csak kihasznál. Én mindig megleptem őt az ünnepeken, ezt ő még nem viszonozta. Elegem van belőle, mert nem akar velem "lenni". Valahogy tudatosítani szeretném vele, hogy itt vége a barátságnak. Nem szeretném megbántani azzal a szöveggel, hogy ennyit a barádságnak, lőttek, hanem érzéssel... Pl: egyre kevesebbet vagyok vele, úgy csinálok, mintha nem érdekelném. Teljesen elegem van belőle, le szeretném pattintani, de valahogy sose sikerül, mert megbocsájtok neki. Komolyan, ha nem tudok tenni valamit, esküszöm, a szemébe mondom aljasan, amit kellett volna már réges régen. Még egy hátulütő: ő a rokonom, nem csak egy barátnő, akit csak úgy lepattinthatok, az nekem nem megy egy rokonnal szemben... kétségbe vagyok esve, nem tudom, mit tehetnék!!

2014. dec. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha levegőnek néz téged akkor tegyél Te is úgy.
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont ezt próbálom érzékeltetni nála, de sose megy. itt van pl:

Mondogat nekem dolgokat, én meg ühümm, ühümm... Ő meg abbahagyja a dumát és előveszi a könyvét, és "tanul"

2014. dec. 21. 14:04
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt már hasonló (fiú vagyok) Ha pl odamegy hozzád vagy elkezd beszélni hozzád fordulj el, csinálj úgy mintha nem hallanád még az ühüm meg az aha-zást is hagyd el. Vagy egyszerűen csak menj arrébb (mondjuk ez óra közben necces :D)A lényeg hogy feltűnjön neki a helyzet, vagy ezekkel provokáld ki belőle hogy ő kérdezze meg hogy: most mi van? És igen ha rokonod az kicsit komplikáltabb, erre azt tudnám tanácsolni hogy mond meg a szüleidnek az egészet, hogy mi miért van, miért csinálod. Ezt megelőző lépéskén kell megtenned, mert mindig jobb hogy ha tőled tudják meg az igazat, mint hogy valaki mástól tudják meg a nem pontos igazságot. Remélem segítettem és nem volt nagyon bonyolult, érthető volt :D
2014. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de én már elhatároztam magamban hogy elmondom neki. mert ha "eltávolodok" tőle, nem lesz belőle semmi. hogy mondjam neki el kedvesen a barátságunk végét?
2014. dec. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!