Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most? Nagyon...

Mit csináljak most? Nagyon NAGYON zűrös helyzetbe keveredtem (tünk).!

Figyelt kérdés

Barátnőmnek (14l) nagyon komplikált (és rossz...) élete van, szülők válása, több hónapos bentfekvős pszichiátria, vagdosás, 4-5 iskolaváltás 2 év alatt, zaklatás.... És ez csak a kezdet.

Szóval neten ismerkedtünk meg, mert ő Hamburgban lakik, én meg Szabadkán (Szerbia), szóval 1500 km van köztünk. Nagyon szeretem, jól elvagyunk egymással, éjjel-nappal beszélgetünk...

De nagyon féltem...

Mióta barátkozunk, engem is zaklatnak neten keresztül (nagyon durván és fájdalmasan mindkettőnket), de nekem mindegy, inkább ő van veszélyben, mert nem csak neten, hanem a való életben is zaklatva van.... Annyira sajnálom szegényt, mindenki utálja, a szülei is, és félek, hogy valami hülyeséget csinál... Hónapok óta iskolába sem jár egyedül vonatozgat Európában, iszik és vagdossa magát (elég csúnyán). Sokszor próbált öngyilkos lenni, és félek, megint megpróbálja, és sikerül neki... :(

Mit tehetnék ilyen messziről? Nem nézhetem már tovább, amit magával csinál! Egész nap miatta idegeskedek....



2014. dec. 27. 16:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A "kamu kérdés" dologra már inkább nem is reagálok, nincs erőm győzögetni senkit. Nem tudjátok valószínűleg, hogy milyen a nyelvoktatás és hány nyelvet tanítanak.

Örökbefogadásról sajnos szó sem lehet, a szüleim már így sem nézik jó szemmel, hogy miatta mondok le minden programot és "vagyok vele" állandóan, 24 órában. Az ő szülei simán belemennének, nem érdekli őket...

Amint befejezem a középiskolát, megyek ki Németországba, de ez sajnos csak 3 év múlva lesz. Valószínűleg jövő héten megyek hozzájuk újév után, de az az egy hét sajnos nagyon nem sok... :(

Nem tudom mit kezdjek vele, suli mellett szó szerint csak otthon vagyok és próbálom lekötni, addig sem csinál semmi hülyeséget. De nem tudom meddig bírom és hogyan segíthetnék ilyen messziről...

2014. dec. 29. 21:27
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Szexeltek is amikor ott vagy?
2015. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy újév után kimész egy hétre.

Nos, sikerült az alatt bármit elérni?

Van valamilyen pozitív változás?

2015. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Semmi változás nincs, talált egy új sulit, ott most azt mondja, jól érzi magát, de ugyan olyan a kapcsolata a szüleivel még mindig....
2015. jan. 12. 11:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbáljon koliba menni. Ott legalább nem a szüleivel van. Barátokra találhat. Ha nagyon zárkózott, akkor nem lesz olyan könnyű, de szerintem sokat segíthet neki, ha kiszabadul abból a légkörből.
2015. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Megkúrtad már?
2015. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 13-as és néhány korábbi hozzászólás írója vagyok.


Sajnálom, hogy eddig nem volt semmi pozitív változás.

Reméljük lesz idővel.

2015. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!