Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem? 15/L

Figyelt kérdés

osztályba az egyik lány a legjobb barátom legjobb fiú haverjával jár, és ma az osztályba az a csaj szó szerint megengedte hogy az ölébe üljön amikor van barátja. lefotóztam és elküldtem a legjobb barátomnak hogy erről most mondjon véleményt, de ő meg elküldte a legjobb haverjának

szerintetek jól tettem? nem akartam kotnyeleskedni, mert semmi bajom a csajjal csak az ex fiúm nem akarom hogy boldognak érezze magát, főleg nem egy olyan lánnyal akinek barátja van.



2015. jan. 14. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, egy féltékeny sarkavaró pitsa vagy.
2015. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánügyük és irigy vagy .
2015. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ha rólad is azt terjesztette volna a suliban hogy a lányokat szereted csak mert szakítottál vele akkor szerintem te is jogosan utálnád, és akarnál rosszat a srácnak
2015. jan. 14. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

"az ex fiúm nem akarom hogy boldognak érezze magát"


Ilyen kis rosszindulatu patkany vagy?

2015. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem utálnám, ha ezt mondaná, sőt "felvállanám" a melegséget, azzal a megjegyzéssel, hogy ezt nem illik kigúnyolni.
2015. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy tizenöt éves vagy, de a viselkedésed a 12 évesekét jellemzi. Nőjél már fel! A bosszú meg visszaüt!
2015. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas és gyerekes nem mellesleg undorító ez a viselkedés. Nőlj fel végre,ne legyél rosszindulatú és törődj a magad dolgával!20/L
2015. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!