Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" aki már nem a barátom de ő ezt nem tudja . xd Ott kezdődött az egész hogy állítólag talált nem tudom hány száz ezer forintot nem tudom már hol (Ő ezt mondta) és abból vett magának egy kb. 110 ezer forintos biciklit meg egy laptopot... de ugyanekkor ez egyik közös barátunknak eltünk x összegű pénze.. ekkor nem nagyon sejtettem semmit. Ez csak az egyik ilyen eset feltudnák sorolni jó pár ilyet amikor megvádolták stb... Most szilveszter előtt elmentünk ahhoz a közös barátunkhoz ott elvoltunk dumáltunk stb. elmentünk onnan és elmentünk egy bevásárlóközpontba ahol nagyon győszködött hogy vegyünk már ezt vegyünk már azt stb.. ez nekem már egy kicsit gyanus volt de nem törődtem vele. Másnap a közös barátunk és az én "barátom" találkoztak és számon kérte a "barátomat" hogy a pénztálcájából eltűnk 5 ezer forint és hogy nem ő vette e el.. (még azelőtti nap mikor a bevá.központba voltunk 5 ezressel fizettett).. Erre a "barátom" teljesen ideges lett és még a közös barátunkat baszta le hogy mit gondol meg ilyenek.. (én tudom h ő volt de nem ehet rábizonyítani.) Ez miatt nem is jött el jó néhány barátunk szilveszterezni mert ő is ott volt... És akik ott voltak a bulin azok teljesen elhitték hogy nem ő volt ... Volt már oylan sztori is hogy amikor otthon voltam és átjött, dumáltunk azután gyorsan lefürödtem és mikor visszamentem törölközőért ott turkált a szekrényemben... és aztán kitalált valami kamu szöveget.. (egyértelmű hogy pénzt keresett)... Na ez egy sokkal hosszabb történet megpróbáltam tömören leírni nembiztos hogy értelmesen :D Az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám lebuktatni mert ez már vicc hogy minden barátunk azt hiszi hogy akit megloptak h ő a szar és közbe a tettes meg vígan örül...

2015. jan. 23. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyenez van csak az osztályban. Nekünk sincs ötletünk ,de ez így nem mehet tovább.
2015. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd át magatokhoz, tegyél jól látható helyre mondjuk egy 200-ast, az nem túl nagy összeg, és onnantól elég sok választási lehetőséged van, hogy hogy buktatod le.
2015. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!