Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20-28 évesek, mit csináltok...

20-28 évesek, mit csináltok szabadidőtökben? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
hányszor, hová, kikkel mozdultok ki? Koncertek, kocsmázás, színház, baráti összejövetel vkinél, stb, kettesben is?

2015. jan. 25. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozdulok ki, a barátnőmmel megyünk néha valahova, ha van valami érdekes (pl. koncert évente egyszer kb, nemrég versenyautószimulátorozni voltunk, Beugró-előadáson, LPL-előadáson, régebben kirándulni a hegyekben). Kocsmázás meg baráti összejövetel nincs.
2015. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dugok.
2015. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2015. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaim, nem mozdulok ki. Mondhatni szabadidőm sincs, mivel főállás mellett van egy kötetlen másodállásom, ami egyben vállalkozás is. Szóval ha hazajövök, akkor beülök a gép elé, és dolgozom azon, hétvége java részében, szintén azon dolgozom.


25f

2015. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Airsoft. havi 3000ft költsége van (miután megvettem a felszerelést 90K ért)


azon kívül otthon ülünk a párommal és számoljunk a pénzt amit nem költöttünk el hülyeségekre.


27 és 28 évesek vagyunk ha így megy tovább 3 és kpra veszünk egy lakást és jöhet a baba. bibibíííí

2015. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak hétvégén mozdulunk kiakkor is 2-3 hetente. ilyenkor mozi, gyúgyfördő /szauna, vagy kisebb kirándulások, néha lovarda, helyi össznépi koncert, horgászás (évente 2x kb.). A párom egyénileg szokott a haverjaival találkozni, kocsmázni kb 3-4 hetente, az pasis, úgyhogy csak 1x tartottam vele 2,5 év alatt :). Nekem itt nincsenek barátaim, 200 km-ről költöztem a páromhoz, így csak nagyon ritkán tudok találkozni velük. Nem is vagyok az a nagy eljárogatós, a párom se az, inkább itthon filmezünk, társasozunk, beszélgetünk (no meg a házimunka :D )
2015. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés. Havonta min. egy alkalommal egy kis társasággal kimegyek kávézni, este vagy nappal. Szerintem az a kávé vagy tea mindenképpen megéri, hogy le tudjak ülni beszélgetni egy-két ismerőssel, ki tudjak mozdulni :) Ha táncolni lenne alkalmam menni valakivel, akkor nagyon szívesen mennék bárhova.

Tavasztól sportolok,biciklizek, barangolok :)

2015. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el egy tanfolyamot,amire egyenlőre heti 2x-3x kell járnom,márciustól viszont hétfőtől-péntekig (reggel 9-18-ig) gyakorlat,hétvégén pedig elméleti oktatás.

Na akkor nem sok szabadidőm lesz főleg,hogy tanulnom kell majd ezerrel.


De jelenleg amit csinálok,heti 1x-2x találkozok legjobb barátnőmmel,csavargunk,beülünk kajálni vhová.Vagy nála vagyok,segítek főzni,takarítani közben eldumcsizunk,hülyéskedünk,zenét üvöltetjük stb.


Aztán itthon besegítek anyumnak a házi munkában(ez minden napos),mivel jelenleg nem melózok.Ő pedig elég sokat. Kutyákkal foglalkozok,napi 3 séta. Netezek,tvzek,zenét hallgatok aztán így ennyi.


Bulizni régebben havi 1x-2x eljutottam,de most már nem nem nagyon megyek.


Párom nincsen.


22/L

2015. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társasággal általában hétvégente vagyok, akkor ér rá mindenki,olyankor koncertekre járunk, vagy sörözünk, filmezünk. Hétköznap pedig a saját dolgaimat intézem inkább, írok, rajzolok, festek, sütök, zenélni tanulok, igazából szinte minden, ami az alkotáshoz kapcsolódik. 20L
2015. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most fél éve egyedülálló vagyok, kicsit más lett az életem, mint előtte. Kb havi 1-2* bulizom vkivel, kb hetente 1* átmegyek haveromhoz filmet nézni, ökörködni, sokszor vagyok egyedül is pl, otthon filmnézés, zeneírás, stb.

Ja, meg randizgatok is internetről, ez változó, valamikor hetente többször is, valamikor csak havi 1*. Ezek általában kocsmázások.

2015. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!