Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem fura ez a...

Szerintetek nem fura ez a viselkedes? Vagy ti ezt hova tennetek?

Figyelt kérdés

Evek ota van egy ismerosom, akivel regen jo viszonyban voltunk, mivel 8 evig az osztalytarsam volt.

Azota, ha talalkozunk, termeszetesen koszonok neki, amit mosoly is kovet, esetleg ha nem siet megkerdezem, hogy hogy van, mi ujsag vele...

Viszont az utobbi egy evben kicsit megvaltozott a viselkedese velem szemben. Mindig olyan szemely volt, aki onfeledt volt a tarsasagban, o allt a kozeppontban. Most, amikor egy kozegben vagyunk, csendes, meg se szolal soha, csak akkor, ha hozza idezik a kerdest, mig mas viccelodik, o csak bamul maga ele.

Es eszrevettem meg valamit, aminek nem keritettem nagy feneket, de kicsit furcsa, hogy facebookon ritkan like-olgatok kepeket, idezeteket, viszont neha napan, ha megtetszik valami egy ilyen szorakoztato oldalon(nem mas embereken), akkor azokat meglike-olom. O pedig minden egyes alkalommal, amikor en likeolok pl 5 valamit, 1-et mindenkepp meg kell like-oljon, amit like-oltam. Ez lehet picit gyerekes, de soha nem like-olunk egymasnak, es pont azok a dolgok tetszenenek neki, ami nekem.

21L


2015. febr. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha belikeolsz valamit, azt akkor neki is kidobja, hogy xy likeolta ezt. Aztán neki is megtetszik és ő is belikeolja, ennyi. Az, hogy fura: nos, lehet, hogy trauma, érte; vagy csak elgondolkodott az életén és valami megváltozott benne. Igen, vannak ilyen különös átalakulások. Szomszédom nagymamája egyik reggel felkelt, és nem normális módon kezedett imádkozni az Atyához (vagy valami ilyesmi), és aztán nem is evett, meg pszichológushoz vitték (arra már nem emlékszem, mi a sztori vége, de ez most nem is lényeg), úgyhogy van ez így.

Ha annyira érdekel kérdezz rá finoman, hogy ne bántsd meg vagy hogy ne tépd fel a sebeit

2015. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem furcsa viselkedés, ha változott a korábbihoz képest, annak oka van, talán a családjában/munkahelyén történt valami. Amúgy pedig szerintem jelentéktelen dolgokkal foglalkozol, ez a lájkolás dolog nem annyira központi téma, mint hiszed.
2015. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerelmes. Lehet, hogy pont beléd. Mennyire vagy szép? Mert esetleg az nyomasztja, hogy magában azzal számol, nincs nálad semmi esélye.
2015. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek néha megváltoznak bizonyos körülmények hatására. Lehet történt vele valami, ami miatt átalakult.

A lájkolás meg vihar a biliben, lehet fel se tűnik neki hogy te is lájkoltad.

2015. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A likeolással ne foglalkozz ha jó dolog bárkinek tetszhet. Furának akkor nevezném a dolgot ha akkor lesz csendes és visszahúzódó, ha Te is a közelében vagy. Mikor megkérdezed tőle mi újság kitérő választ ad, vagy tényleg mond valami konkrétat, azon kívül, hogy köszöni jól van?

Az is lehet, hogy tetszel neki. Hol szoktatok összefutni?

2015. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!