Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? (bővebben...

Mit kellene tennem? (bővebben lent [jóóó bőven])

Figyelt kérdés

Hetedikben egy kisebb baráti társaság voltunk (4 ember). Nyolcadik elején is. Majd egyszer csak az egyik tag fogta magát és otthagyott minket, és átállt a másik csapathoz. Azóta 3-an vagyunk barátok. De mostanában azt érzem, hogy ez a kapcsolatunk meggyengült. A csoport egyik tagja ugyanis ki akarja sajátítani a legjobb barátnőmet. Mindig elviszi tőlem a szünetben, és a Facebookos "pasizásair" meséli neki. Így rendszerint egyedül vagyok szünetben, vagy kénytelen vagyok a másik csapathoz menni. (Velük sem rossz a viszonyunk, de azért na, nem a barátaink). Lassan bevonja az ő kicsi világába, a Facebook, a Pasizás a neten majd a rá 2 napra szakítás, az idegesítő nyafogós filmek ('Maricsuj' , 'Marina', 'Marianyámkínja' [pedig tudtommal nem is szereti]). Az meg érdekes, hogyha a legjobb barátnőm amikor csak velem van, akkor azt mondja hogy nem is érdekli mit mond. Közben "Fú na nem mondod? Képzeld én is!" kategória. Barátnőm így is eléggé befolyásolható, és naiv. Mit tegyek? Várjam meg az év végét, és utána már úgyis mindegy, vagy ideje most tisztázni mindent?



13/L

_________________________________________________________


Érdekesség:


A másik 'Csaj' ugyanezeket mondja nekem is, de én már világosan megmondtam neki, hogy engem ez nem érdekel. De csak folytatja. Ráadás még az is hogy akármit csinálok, akármit mondok neki mindig az a válasz, hogy " Jó oké!" (nem érdekel stílusban). Sőt! Még engem buzdít arra hogy kövessem az ő példáját... És hagyjak fel azokkal a dolgokkal amiket szeret, hogy legyek 'Lányosabb' és 'Felnőttesebb'...

_________________________________________________________



2015. febr. 11. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a kérdés, hogy vele mit kezdesz, hanem hogy hogyan találj más barátokat. Ismerkedj mindenkivel az osztályból és egyéb helyekről, aztán előbb utóbb biztosan találsz olyat akinek tényleg fontos vagy. :)
2015. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!