Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most megyek közép iskolába és...

Most megyek közép iskolába és egy kicsit visszahúzódó vagyok hogyan barátkozak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első napokban kérdezősködj általános alapvető dolgokról, amik aktuálisak, pl. hova jártak, az merre van, miért jöttek ide, néztek-e másik sulit is, mik akarnak lenni, vagy akármi.


Első nap nincs tanítás, csak informálnak, így itt a lehetőség, hogy a körülötted lévőket bármikor megszólítsd. Akkor se lesz veszve semmi, ha nem tudsz rögtön ismerkedni, csak pár szót váltasz, idővel úgyis odacsapódsz azokhoz, akik szimpatikusak. Meg az elején valószínűleg az lesz, hogy nagy csoportok mászkálnak együtt, még nem alakulnak ki a klikkek.


Még annyi, hogy kb. mindenki be lesz rezelve, úgyhogy emiatt se aggódj.

2015. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolj arra hogy más is még idegenkedik mert új az osztály, de ez teljesen normális. Ha jó emberismerő vagy akkor keress hozzád hasonlóakat az osztályban és elősször velük barátkozz. Ha már van 1 gyerek akivel jól kijössz az már egy biztosabb pont az osztályban. Könnyebb lesz a szintén visszahúzódó gyerekekkel barátkozni akik szintén nem akarnak kezdeményezni, de nyilván ők is akarnak új kapcsolatokat létesíteni. Ha már ők tudják, hogy nem kell félni tőled ők is sokkal nyitottabbak lesznek és mindannyian önbizalommal eltelve jobban beilleszkedtek. Mellesleg ha lesz az osztályban az általánosból ismerős akkor barátkozz vele.(tehát az amit az 1. leírt)
2015. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ hova mész,milyen közösségbe, amibe én kerültem az k**va szar és még majdnem 1 év után se sikerült normális közösséggé válnunk
2015. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!