Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagálnátok ha a...

Ti hogy reagálnátok ha a legjobb barátnőtök elmondaná nektek hogy meleg (leszbikus)? 15/L

Figyelt kérdés

Szerintetek fel lehet ezt vállalni?

Egyházi suliba nem akarom hogy ez kiderüljön...

Meg amúgy is félek ettől a dologtól



2015. márc. 3. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

"Remélem az utolsó kommentelőről senki nem hiszi el,hogy egy 35 éves leszbikus nő..."


OFF


Hát még az milyen vicces lenne, amikor a fagyi visszanyalna, aztán mégis kiderülne, hogy egy leszbikus nő vagyok. Csak esetleg neked vannak kis fejletlen buta prekoncepcióid, hogy SZERINTED hogyan viselkedik egy leszbikus nő meg hogyan nem.

Ez lenne még mókás egy kicsit.

2015. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oke. Én meg pizzát reggeliztem.

Kb ugyan olyan erősségűek.

Mindent fel lehet.

Ne járj egyházi suliba. Csak butít.

2016. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy értelmezem te vagy az a bizonyos leszbikus lány, és el szeretnéd mondani ezt a legjobb barátnődnek. De a kérdés kirakása óta ezt még nem sikerült.

Ha úgy érzed megbízhatsz benne, közel vagytok egymáshoz akkor megér egy próbát. Viszont előbb csak a leszbikusságról beszélgessetek, derítsd ki hogy mit gondol a témáról. Ha elfogadja őket, és nem homofóbiás, akkor nincs akadálya hogy elmond. Mindenképp erre a beszélgetésre meghitt környezetben kerüljön sor.

Az fontos hogy nem kell mindenkinek elmondani, csak tényleg annak akiben megbízol, mert később sok hátrányát tapasztalhatod.

Ha netalán szerelmes is vagy a barátnődbe, akkor azt semmiképp ne mond még el. Előbb elég lesz hogy saját nemedhez vonzódsz. Eméssze meg, lásd hogy reagál.

Ha elmondod hogy leszbikus vagy és jól fogadja, az megerősíti majd a kapcsolatotokat; de sajnos benne van az is hogy emiatt eltávolodtok.

De ha nem feltétlen érzed muszáj-nak hogy beszámolj neki erről, akkor szerintem felesleges megtenned.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!