Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm mindig...

Legjobb barátnőm mindig mondja, hogy mi ketten is jól tudjuk magunkat érezni. De mindig hív másokat is. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel a barátságunk elején rengetegszer alakult úgy,hogy ketten mentünk bulizni vagy csak ketten csavarogtunk a városba,beültünk vhová.Mindig nagyon jól éreztük magunkat. Mostanában viszont mindig úgy indulunk el,hogy na akkor ketten és egy 3. félnek mindig jönnie kell,vagy nekünk kell hozzá menni. Viszont amit nagyon utálok az az,hogy ha már 3 -an vagyunk lényegtelen ki a 3. személy.Olyan szinten megjátssza magát,hogy rosszul leszek -.- ilyenkor a 3. személyt sztárolja,én ilyenkor olyan mintha ott sem lennék,és csak ők ketten. Tiszta rossz érzés.Na nem az,hogy nem én vagyok a középpontban. Hanem azért,mert ilyenkor láthatatlanná válok szó szerint.Ha hozzám is szólnak akkor oltanak. Ezt utálom a legjobb barátnőmben. Amúgy tök rendes meg mondom ha ketten vagyunk minden szuper.De mindig minden akkor tökéletes ha ketten vagyunk ha már mások is ott vannak megy a színjáték. Én sose változok meg ha mások is ott vannak. Annyi hogy nyilván bizalmasabb dolgokról nem dumálgatok.De a viselkedésem ugyan olyan.Nem sztárolok senkit,nem közösítek ki senkit.


De mostanság vagy megunta,hogy ketten vagyunk


2015. márc. 7. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:

*De mostanság vagy megunta,hogy ketten vagyunk vagy fogalmam sincsen.


Ha pedig ketten is vagyunk és lenne beszéd téma akkor is telefonozik,vagy felhív valakit és 10 perceket beszélgetnek. Mikor meg mondom,hogy haza mentem elég volt,egyből de ne csináljam már.


De ha un akkor miért nem mondja el :/

2015. márc. 7. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne... Ugyan ilyen a baratnom,detto :)

Feltunesi viszketegseg.. Vagy nem tudom.

2015. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem értem. Csak tudod az a fura,hogy Ő az aki hív,mert hogy beszéljünk,legyünk együtt stb. Átmegyek már úgy fogad,hogy telefonál stb. Többször említettem neki,hogy ha unatkozik stb miért nem akkor telefonál,miért mikor én átmegyek hozzá. És nem azért megyek,hogy üljek vagy feküdjek az ágyon és hallgassam. Bezzeg a múltkor felhívott egy csoport társam,hogy mikor lesz gyakorlat,meg beszéltünk egy kicsit.Direkt mentem már bele jobban a beszélgetésbe és figyeltem barátnőmet,tökre ki volt bukva és mondta tegyem már le. MOndom igaz milyen rossz érzés??? Te is ezt csinálod velem állandóan.Akkor egy darabig szüneteltette a dolgot.De már újra elkezdte -.-

Meg az amikor mondja,hogy x-hez benézünk 5 percre és akkor az nem 5 perc...telnek az idők,ők elvannak én meg csak ülök és mondom na akkor megyek,jajj várjak már..mondom nem! és eljöttem. Akkor is kicsit kiakadt. Csak tudnám minek kellek mindenhová ha le vagyok szarva. Témához szólni nem nagyon tudok sajnos,mert arról beszélnek amiről ketten tudnak,ők értenek stb.


Hiába az őszinte elbeszélgetés.Nem segít.Egy darabig működik.Aztán nem.

2015. márc. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!