Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen viselkedés ez?

Milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés
van 1 ismerősöm kivel elég régóta ismerjük 1 mást sokszor ki segítettem anyagilag és sok más módonn is számtalan alkalommal adott neki kaját édesanyám mert még kajára valója sem volt pár napja kérte tőlem az ncore jelszavamat de mivel fejből nem tudtam így montam neki ki kel keresnem az e-mailok közt erre fel kapta a vizet hogy én 1 utolsó senkiházi csicska vagyok mert nem akarom meg mondani de NEM tudtam fejből le hordott minden senki házi embernek pár óra múlva át mentem visszahozni 1 tárgyamat ot a nyilt utcán üvöltözött velem én anyit montam neki hogy figyej már gondolj már bele mi mindent tettünk már érted ő erre még hevesebben üvöltött hogy azt én hogy merem fel hántorgatni hogy én segítettem neki jött az este aztán 1 ismerőse el kezdet telefonon zaklatni hogy ha még 1x így beszélek vele akkor 24 óra alatt tönkre tesz engem és családom el inkasztóztatja a házunkat meg hogy idejön és apám anyám előtt megver
2015. ápr. 5. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetőbben is lehetne fogalmazni, nem gondolod?

A kérdésedre válaszolva:

Nem tudom miért ismerkedsz ilyen alakokkal, csak kihasznált téged és az Édesanyádat, természetesen ez aljas viselkedés a részéről.

Ez már zaklatás, akár fel is jelenthetnéd.


De tényleg csak ez a gondja? Nem húzódik valami a háttérben, amit nem írtál le?

2015. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
anyi a gondja hogy nem mindíg az első szavára ugronak az emberek
2015. ápr. 5. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Második: azért nem kellene senkit sem ennyire leminősíteni.

Első vagyok egyébként, próbáld meg vele először megbeszélni, ha nem tudod, akkor kérj külső segítséget.

2015. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mond meg neki hogy fel jelented zaklatasert... Nem normalis az ilyen:Ss
2015. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a történet enyi mit le írtam de akár mit csinálok és nem tetszik nek jön a szöveg hogy ő el veteti a házunkat ha nem úgy ugrálok ahogy ő fütyül mindenféle kis dolgon fel kapja a vizet pl ma azon hogy meg kérdeztem miért nemm sedeli a letöltöt torenteket
2015. ápr. 5. 18:41
 6/12 A kérdező kommentje:

pár üzenete

Ne duhits tovabb mert holnapra még a hiradóba is benne lesztek


Na itt mond meg apádnak h nem érdekel.1-dobása van apádnak


Idefigyelje béla.ez az apád sztori betette a kaput.modgyad apadnak nyugottan .....h ne duhitsen ő se mert bejelentem itt ott amott

Nemlesz semitek 48-oran beluk


Te nyomi hat minek idegelsz

A fene essen belétek

De apádba fóleg


Majd varja csak apadnak mien meglepit adok hetfóre

2015. ápr. 5. 18:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Apám sztori az az hogy nem hozott nekik kakaós csigát így nem volt mit enniük
2015. ápr. 5. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Zaklatás, fel lehet jelenteni akár. De azért óvatosan...
2015. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mentsd el a beszélgetéseket, printscreeneld le és mutasd már meg apádnak!!Ha elég bizonyíték van ellene, fel kell jelenteni zaklatásért.
2015. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hat ilyen uzenetekkel siman bizonyitod a fenyegetozesed es zaklatasat mert nem allsz a talpadra vegre es mondod meg hogy fejezze be vagy azonnal feljelented! Azert csinalja ezt mert tudja h megteheti es nem csinalsz semmit! Tudod kit fenyegetne ez meg irni se tud....
2015. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!