Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen viselkedés ez?

Milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés
van 1 ismerősöm kivel elég régóta ismerjük 1 mást sokszor ki segítettem anyagilag és sok más módonn is számtalan alkalommal adott neki kaját édesanyám mert még kajára valója sem volt pár napja kérte tőlem az ncore jelszavamat de mivel fejből nem tudtam így montam neki ki kel keresnem az e-mailok közt erre fel kapta a vizet hogy én 1 utolsó senkiházi csicska vagyok mert nem akarom meg mondani de NEM tudtam fejből le hordott minden senki házi embernek pár óra múlva át mentem visszahozni 1 tárgyamat ot a nyilt utcán üvöltözött velem én anyit montam neki hogy figyej már gondolj már bele mi mindent tettünk már érted ő erre még hevesebben üvöltött hogy azt én hogy merem fel hántorgatni hogy én segítettem neki jött az este aztán 1 ismerőse el kezdet telefonon zaklatni hogy ha még 1x így beszélek vele akkor 24 óra alatt tönkre tesz engem és családom el inkasztóztatja a házunkat meg hogy idejön és apám anyám előtt megver
2015. ápr. 5. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én tuti megszakítanék vele minden kapcsolatot és a szüleimnek is megmondanám hogy szóba ne álljanak vele. Ha megint írogat pattog szövegel, mindent rögzítenék és mennék vele a rendőrségre
2015. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az ilyet rázd le minél hamarabb

ingyenélő,élősködőnek hívják az ilyet

ne tartsd vele a kapcsolatot!!

2015. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!