Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van, miért nem szeret...

Elegem van, miért nem szeret engem senki?

Figyelt kérdés
Tök kedvesen ráírok az emberekre,próbálok kapcsolatottartani velük,a találkozást ígyis nehéz megszervezni ,mert valahogy sosem érnek rám senkik. Kedves vagyok és elküldenek a fenébe,sírni tudnék komolyan :( Lehet tudni mit vétettem?
2015. ápr. 5. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják értékelni ezeket a gesztusokat,de ne aggódj,nem veled van a baj,csak rossz embereknél próbálkoztál.
2015. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor sose lesznek barátaim,párkapcsolatom? Eddig mindig pórul jártam és már 20 éves vagyok.. Komolyan szívemből szeretem azt,akit szeretek mégis egyszerűen levegőnek néznek.
2015. ápr. 5. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
nem érdemelnek könnyet
2015. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miket szeretsz csinálni?Mik a hobbijaid?

Hozzád hasonló emberekkel próbálj meg ismerkedni és ha legalább 1-2 közös van bennetek,az már jó,amiből akár barátság is lehet.

2015. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj emberek közé, és élőben ismerkedj!
2015. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán túl alázatos is vagy. Az emberek nem szeretik ezt a fajta puhaságot. Böködni kell őket, káoszt teremteni a lelkükben, hogy legyenek olyan pontok amiken keresztül bevésed magad a fejükbe. Persze nem azt mondom, hogy totál bunkónak kell lenni, meg keresztbe kell tenni nekik, de a jóindulatot csak némi csipkelődésen, irritatív megmozduláson túl veszik majd észre, egyébként lexarják. Én is rendkívül szolgalelkű vagyok, de néha amikor jó kedvem van és nem érdekel a mások véleménye úgyszólván félvállról veszem az embereket akkor pozitívan reagálnak rám. :P Okozz pici károkat, és kanyarintsad pozitív irányba a dolgokat. Mosolygás pl old az apró sértéseken (amiket te gondolnál sértésnek, mert te figyelmes vagy rájuk, de ők talán le se reagálják, ha egyből kompenzálsz, és csak a pozitív benyomás marad meg bennük).
2015. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretlek, kérdező! :)
2015. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

XDDD


Én is pontosan így vagyok, írj, ha gondolod :Dd

2015. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!