Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragudott meg rám a...

Jogosan haragudott meg rám a barátnőm?

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátnőmről van szó, akivel kb 20 éve vagyunk barátok. Volt egy párkapcsolata, ami 7 év után véget ért. A fiú szakított vele. Jóban voltam a sráccal is, de miután szakítottak nem beszéltem vele, mert nem akartam, hogy barátnőm megharagudjon. Élik mindketten azóta az életüket, mindkettőnek van új párkapcsolata. A volt barátja megismerkedett egy lánnyal a szakítás után 9 hónappal és most babát várnak. Egy egészségügyi probléma kapcsán a sráccal felvettük egymással a kapcsolatot és a vége az lett, hogy mondtam neki, hogy ha probléma van, vagy valamibe bizonytalanok szívesen segítek. Nekem 11 hónapos a kislányom és tudom milyen nehéz a terhesség időszaka és az élet egy újszülöttel, tapasztalat és segítség nélkül (bár nekem volt segítségem, de még úgyis nehéz). A vége az lett a dolgoknak, hogy az ex új párja megjelölt facebookon. Nem szerettem volna, ha nem tőlem tudja meg a barátnőm, ezért írtam neki, hogy ez és ez történt. Természetesen mérges lett, finoman megkaptam a magamét és azóta nem reagál, ha írok neki. Tényleg annyira rossz dolgot tettem? Nem akartam megbántani, de én azt hittem már lezárta a dolgot, mivel új párkapcsolata van. Ha a lány miatt lépett volna a le az exe, akkor természetesen szóba se állnék velük, de jóval a szakítás után jöttek össze. Mit kéne tennem? Törölni a lányt faceről? Annyira kellemetlen helyzet, bár tudtam, hogy ez lesz a vége. Áruló lennék?
2015. ápr. 6. 20:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Segíthettél és segítettél. A kötekedőkkel ne törődj. Baràtnőd meg fog nyugodni csak ne teperj utàna, kicsit hagyd.
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Abban a helyzetben igen én voltam, aki tudott segíteni. Szeretem a barátnőmet nagyon, mert nem őrlődnék ezen, de akkor is a baba az első. Lehet, hogy te sz..rnál az egészre egy ilyen szituba, hát én nem. Tudom, hogy a barátnőm is ezt tette volna a helyemben, mert ő is jó szívű. Amúgy meg én is 4 évet vártam a kislányomra. Nekem is utálnom kellett volna az egész világot és az összes kismamát, köztük a barátaimat is? Én is megsértődhetnék rá ezzel az erővel, mert egy barátnőnek örülni kéne a másik boldogságának és nem azt vágni a fejéhez burkoltan, hogy téged is utállak, mert neked sikerült, nekem pedig nem. Mindig mellette voltam mindenben. Elfogadtam olyannak amilyen.
2015. ápr. 6. 21:22
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Lehet, hogy te a cselekedeteidért hálát vársz, de engem nem úgy neveltek, hogy azért kell segítséget nyújtani, mert aztán fürödhetek a hálálkodásban. Ne magadból indulj ki kérlek.
2015. ápr. 6. 21:29
 14/18 anonim ***** válasza:
A drága 9# egy rorohadt nagy s.egg!
2015. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ma írt a barátnőm :) béke van és szeretet :)
2015. ápr. 7. 20:46
 16/18 anonim ***** válasza:
De jó! :)
2015. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagy kő esett le a szívemről az biztos :)
2015. ápr. 7. 21:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megnyugodott :-)
2015. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!