Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon borzalmas vagyok?

Nagyon borzalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit imádok meg minden, de... De egyszerűen ő tökéletes, mindenbe sokkal jobb! Még az élet is sokkal jobban bejött neki, ezért megesz a sárga irigység, de én ezt nem akarom, mert nagyon kedves és imádom is :(

Szerintetek nem is vagyok igaz barátja?



2015. ápr. 7. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy borzalmas, ez már egy érett dolog, hogy felismered és elismered mit érzel. Nem tudhatod ő mitől szenved, mit lát a tükörben, miért teper a szüleinek, stb. biztos, hogy nem tökéletes ő sem, és vannak problémái.
2015. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

de ha vannak neki miért nem mondja el? ő nem tekint olyan jó barátnak?

2015. ápr. 7. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
A sikerért általában meg is kell dolgozni. Ő megtette és ha ezért irigyled, akkor igen, te vagy a gonosz.
2015. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is millió problémám van. Mégsem járkálok úgy, hogy a hátamra kiírom hogy ez, meg ez a bajom stb...

Ha segítségre lesz szüksége kérni fog hidd el. ;)

2015. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem tesz érte semmit, egyszerűen úgymond az ölébe hull minden... és tudom, hogy gonosz vagyok, de nem akarok T.T
2015. ápr. 7. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy gonosz! Ez is csak egy emberi érzés. Én is szoktam irigy lenni (mondjuk én keményen dolgozok a jó életért)
2015. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg roh*dék vagy.

Próbálj meg változtatni a hozzáállásodon. Ő a barátod, nem a versenytársad, ne mérd magad hozzá, az istenért...

2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!