Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Hogy lehetne...

TheGod17 kérdése:

Miért van ez? Hogy lehetne ezen változtatni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nincs egy normális emberi kapcsolatom. Nem vagyok senkinek sem fontos, senki sem keres, senkit sem érdeklek.

Régen volt egy haverom, akivel mindig együtt lógtunk, keresett, volt nagyon sok élmény. Aztán egyszer csak el kellett költöznie. Azért időközönként lejött, és nálam aludt, nem volt semmi gond. De aztán végleg megszakadt a kapcsolatunk, fogalmam sincs mi okból. Azóta nem volt egy normális barátom, bár előző sulimban (megbuktam) összehaverkodtam néhány arccal, az egyik nyáron is írt. Aztán én is neki, meg találkoztunk is néha, de csak néhány percre. Azt akartam, hogy egyszer találkozzunk, dumáljunk sokáig, igyunk, hülyéskedjünk, de eddig nem jött össze. Most azt mondja, hogy nem jó a chat-e, néha tud írni, néha nem, valakinek igen, valakinek nem. De szerintem nem biztos hogy így van, mert akit sokat keresek, azt előbb utóbb elkezdem irritálni. Van a falumban is egy csajhaverom akinek néha lehet írni, néha nem. Csak ne hallanám hogy másokkal meg találkozik, meg minden.. Akkor írt utoljára mikor kiakart menni inni, és volt épp volt pénzem.. pedig én lakok a legközelebb hozzá.. a másik spanom az előző sulimból meg érdekes, hhogy akkor vissza tud írni, amikor valami meglepő, érdekes dolgot írok (kamuból). Lehet hogy azért van mert csendes vagyok, és megunnak.. vagy mert néha túl komolytalan.. de én írom nekik, hogy ha zavar hogy írok szóljanak, de azt mondják nem. Mi a baj velem? Olyan rég éreztem azt hogy valaki fontosnak tart, érdeklem, és mindíg együtt vagyunk. Nagyon egyedül vagyok, hogy lehetne ezen változtatni?



2015. ápr. 9. 19:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá hogy elhivjam őket valahova :D De alkalom sincs rá.. Ugye facen nem ír vissza most valamiért, néha suliból hazafelé direkt leszoktam ott szállni ahol ő hogy tudjunk beszélni, de van hogy van vele egy másik ismerőse akivel mennek rögtön haza és akkor nem tudok vele kettesben beszélni :D Úgy meg, hogy csak random lemegyek hozzá nem jó.. pedig régen úgy volt.. csak van hogy meg se hallották hogy kopogok, magamtól bemenni meg bunkóság.. Amm már annak is örülnék ha érdekből lenne valami barátom, csak legyen :D


Pedig régen ő egy ilyen motivációs jellegű csaj volt, különcökkel barátkozott (én is az vagyok) és szerintem most is ilyen lenne csak szétszórt.. lehet másokat is elhanyagol.. + van olyan barátnője akit nagyon szeret, az meg a háta mögött lenézi.. ezt sem értem :D


Én kevés koncerten voltam :c a szüleim beleszólnak mindenbe,félnek hogy lekésem a buszt xd (pedig a saját károm lenne :dd) meg hogy rossz a telóm és nem tud hívni :dd. pedig úgy jó lenne barátkozni ha mennék ilyen helyekre.


Fiatal vagyok.. de nagyon gyorsan telik az idő, vagy 3 éve szenvedek :'D


Az idősebbek komolyabban veszik ezeket a dolgokat?

2015. ápr. 12. 17:35
 12/12 anonim válasza:
Igen. Szerintem igen. Persze embere válogatja.
2015. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!