Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért az ilyen embereket...

Miért az ilyen embereket vonzom magamhoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mindig a lelki beteg embereket vonzom magamhoz. Amikor megismerek egy embert nyilván nem tűnik fel, de idővel rájövök, hogy mindegyik depressziós, életunt, utálja önmagát, és állandóan csak panaszkodni tud, semmiben nem látja meg a szépet. Mivel alapvetőleg empatikus vagyok, és van bennem halovány pszichológus affinitás, no meg persze barátaim, tanácsokat adok nekik, segítségükre próbálok lenni. Ám, amikor már hét napból hét napon csak a negatív gondoltok ömlenek belőlük, egy idő után, értelmetlennek látom a kapcsolatot.

Egyik ismerősöm mondta azt nekem, hogy biztos lehet egy olyan tulajdonságom, vagy valami a kisugárzásomban, ami amivel magamhoz vonzom az ilyen embereket. Ő is hasonló cipőben jár, de nem tudja megfejteni az okát.



2015. ápr. 11. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, aki csupán lelki szemetesládának használ, az minden, csak nem barát!
2015. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az ilyenek nem baràtok csak magukra gondolnak ràd biztos nem !oda -vissza a depiseknél nem működik ezek mind önzők !Tapasztalatbol mondom és azért sértődnek meg mert magukra hagyod őket és megszoktàk hogy segitettél csak êppen elfelejtik megköszönni vagy meghàlàlni a segítségedet !Én ugy bànok az ilyen emberekkel hogy nem ugrok azonnal hanem undokan viselkedek és ha kedvesek velem csak akkor leszek ên is kedves mert engem is sokszor kihasznàltak mert kedves segítőkész ember voltam !Az ilyen emberekkel igy kell bànni bàr utólag okos az ember !
2016. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sz oka az hogy làtjàk rajtad hogy te meghallgatod őket ês ezéltal probàlnak a lelkedre hatni hogy segíts rajtuk !Egy közösségben is az empatikus embereket keresik ha pl elkezdenek panaszkodni akkor rögtön kiszurjàk hogy ki az aki figyel ràjuk és ki az aki magasról tesz ràjuk és elhaladnak mellette ezeknek van érzékük hozzà hogy a kedves megértő embereket kiszurjàk és ràjuk telepedjenek!
2016. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!