Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetnek még barátnőim?

Lehetnek még barátnőim?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Több mint egy éve élrk párkapcsolatban. A középiskola után elvégzése egy 2 éves OKJ-s tanfolyamot. Ahogy kimerültség a suliból és élveztem dolgozni úgy éreztem hogy kezdtek megszünni körülöttem a régi iskolatársai,barátok,barátnők,összefutós"haverok.Fiúk társaságában jobban éreztem magam mint a lányok között. Iskolás barátnőim voltak aztán a kapcsolatok kezdtek megszünni.A párkapcsolat a munka vagy mi okozza....?! Nem tudom.Attól félek hogy nem lesznek barátaim...Mindig megszakadt valamilyen okból egy kapcsolatom....
2015. ápr. 11. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért.A telefon kijavít
2015. ápr. 11. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz tartani a kapcsolatokat, mi is több év után élesztettük újra az általános iskolás barátnőimmel ,kb 10 év után. megbeszéltük 5-en hogy találkozunk. nagyon jó volt újra beszélgetni, azóta havonta 1x összeülünk. lett egy törzsehlyünk
2015. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet felnőttként is barátokra/barátnőkre lelni. Ne aggódj. A régebbi ismeretségek megszűnésének számtalan oka lehet, de ezt neked jobban kéne tudni. Te magad tetted fel a kérdést, hogy munka vagy párkapcsolat az oka. Bármelyik, sőt más is lehet. Nem jársz olyan helyre, ahol ismerkedni lehet, mert van párod. A munkád nagyon lefoglal, vagy az otthoni munkák sokasága. Próbálj visszagondolni, hogy a korábbi ismerősökkel azonos okok miatt szakadt-e meg a kapcsolatod. Ha igen, akkor ezen próbálj változtatni. Szóval elég nehéz így tanácsot adni.

Sok sikert.

2015. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 schocko ***** válasza:
A munkatársaid, illetve egyéb csoportos tevékenységek (pl. sport) által szerzett új ismerőseidből fognak majd barátaid lenni, az iskolás barátságok általában mag szoktak szünni, s ismerősökké degradálodnak...
2015. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőttként nehéz barátkozni, nekem csak kolléganőkkel ment, akikkel amúgyis minden nap együtt vagyok. De csak úgy pl szomszéddal, meg edzőteremben sosem jutottam tovább köszönésnél meg egy kis beszélgetésnél. nem akarom, hogy úgy érzzék, hogy rájuk tapadok. Nálam az a baj, hogy az összes barátnőm siznte külföldre vagy Pestre költözött, aki meg itt van vagy sokat dolgpozik vagy olyan párkapcoslatban van, hogy nem szeret a pasija nélkül elmászkálni. Nekem meg sjanos sok a szabadidőm, mert a férjem túrákban dolgozik, pl mst is, így ebben a szép időben ülök itthon egyedül és babulok a gyakori meg facebook elé... Ha mondom egy barátnőmnek, hogy menjünk valahová, akkor vagy az a válasz, hogy nem mert a pasival programjuk van, hogy jó, de jön a pasija is, úgy meg semmi kedvem. Szóval nem tudom mit tanácsolhatnék, én is szeretnék egy jó barátnőt, bár azt bevallom, hogy én is csak akkor találkoznék szivesen, ha a férjem dolgozik, és ez is sokaknak nem tetszik, hogy én csak olyankor érek rá. De ez van, 2 hete délutános, nem is láttam szinte, nem fogok elmenni, mikor ő itthon van, örülök, hogy vele vagyok. De mikor nem így dolgozott simán elmentem barátnőzni, ezért nem értem, hogy mások miért nem tudják otthagyni a pasijukat egy pár órára... :(
2015. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok. az általános iskolás kapcsolatok olyan közép iskola 10.osztálya körül szűntek meg, addig próbáltunk találkozgatni. de később mindenkinek fontosabbak lettek a középiskolás barátai.

most meg ugye elég sok mindenkinek pasija van, vagy elköltözött külföldre szintén.

nekem sincs most egy jó barátnőm se, akivel kibeszélhetném magam.

tudom, hogy ezzel nem sokat segítettem, de hidd el más is van ebben a cipőben.

a tanfolyamról, vagy a munkáról nincsen senki?

nekem is van barátom elég régóta. ő szokott eljárni a haverjaival beszélgetni vagy csocsózni.

oda nem megyek , nem akarok koloncként menni.

szerintem nem baj ha valaki párkapcsolatban van és kimozdulna néha a barátaival. amíg nem esztelen pasivadászatról szól az éjszakai klubban a találkozó, addig szerintem normális.

2015. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!