Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Egyfolytában az...

Mit tegyek? Egyfolytában az öngyilkosság jár a fejemben.13L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, aki azért kattintott ide, hogy elkezdjen papolni, hogy 13 évesen hogy járhat az öngyilkosság a fejemben, az ne is kezdje el tovább olvasni, mert felesleges. Akkor veszem szép sorjában:

~ Szülők,testvérek: anyum,apum jól megvannak, van egy testvérem, aki idősebb nálam. Állandóan hozzá hasonlítanak,mivel ő kitűnő tanuló. Én meg sajnos "szégyent hozok" a családra,azért mert néha becsúszik néhány rosszabb jegy,de egyébként 4-5 vagyok. Mindig a fejemhez vágják, hogy semmire nem fogom vinni az életben, fenyegetőznek azzal, hogy elveszik tőlem a laptopom/telefonom, pedig rendesen tanulok. Ha én kérek valamit sosem kapom meg,de ha a testvérem kiejti a száján,már egyből rohannak megvenni.

~ Barátok: Alapvetően elég sok barátom van, de egy sincs, akire számíthatnék. Csak magamra. Legjobb barátnőm elköltözött és már nincs velem, a többi barátom meg olyan, hogy néha-néha elbeszélgetünk, de nem olyan mély a kapcsolatunk. Van egy fiú barátom, de vele állandóan veszekszünk és már nem érzem, hogy barátok lennénk.

~ Iskola: Az osztályomon kívül nagyjából mindenkit utálok benne. A tanárok parasztok, követelőznek, hogy mi az, ha valaki 1-est ír, azt hiszik,hogy csak az ő tantárgyuk létezik. A többi osztály csúfol engem, lenéznek. Megvető pillantásokat kapok nap,mint nap, de nem tudom miért. Ugyanolyan vagyok, mint ők, de mindig beszólogatnak. Persze, ott akkor nem mutatom, hogy rosszul esik.

Itthon egyfolytában sírok este, mert nincs senkim, akire számíthatnék, volt már, hogy itthon megvertek, valami miatt. Nem szeretnék élni. Szerintetek is legjobb út az öngyilkosság? Köszönöm a válaszaitokat, légyszi normálisan...


2015. ápr. 13. 15:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sokszor a lelki fájdalom rosszabb, mint a fizikai. ;)
2015. ápr. 14. 18:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Hidd el,ha az apád részegen megtör és egy téglát vág a fejedhez,nem csak fizikailag sérülsz és szerintem 13 évesen kéne tudni.
2015. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nézd papolhatok itt neked hogy 13évesen mi bajod lehetne,vagy hogy járj el tanulj jobban stb.De igazából én 15 vagyok és jól tudom milyen ha magányos vagy én imádod a családom de akkor is.Engem állandóan csúfolta és kritizáltak mindig én voltam a hibás de igazából ha elmondod ezt így nyafogásnak tűnhet de egyszerűen rémes ez az érzés.Az öngyilkosságot sosem láttam megoldásnak mert nem is tudom van értelme megölni magad csak mások miatt?Mondhatnám hogy kitartás meg ilyenek meg hogy ne add fel.De igazából a lényeg hogy nagyon sokszor b minden percben történik valami rossz.Gondolkozom miért van így és aki rossz mért nincs így.Igazából én szeretem az apró örömöket.Bármit igazából én a mindennapi rosszakból a gitározásra vagy bármire ami kicsit is örömet okoz.Lehet hülyeségnek hangzik de nekem is rossz minden nap állandóan a sok rossz de ezt soha ne tedd meg vannak rosszabbak akiknek ez meg se fordult a fejükben.(bocs amiért hosszú lett.)
2015. ápr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. ápr. 19. 20:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy módja van annak hogy senki ne kritizáljon...Ne csinálj semmit,ne mondj semmit

Miért várjátok a megváltást?Törjetek ki!

"Mondok valamit,amit amúgy is tudtok.A világ nem csak napfény és szívárvány.Ez egy kegyetlen,undok hely és bármilyen tökös srác vagy térdre fog kényszeríteni,akármit is csinálsz.Senki nem tud olyan nagyot ütni,mint az élet.De nem az számít mekkorát ütsz,hanem hogy mennyi pofont bírsz ki,mikor talpon kell maradnod.Bírni kell a pofonokat és muszáj menni tovább.Ha tudod hogy mit érszel állj ki és viseld el fájdalmat.Ne mutogass másra,ne mondd hogy nem te vagy a hibás,hanem ő vagy ő vagy akárki,ez gyáva duma és tudom hogy te nem vagy gyáva,te ennél több vagy" Ricky Balboa idézete

Ez az idézet tart engem is lábon.Amíg nem küzdessz,nem lesz saját életed.Te döntessz majd a sorsodról,nem más.Hiába,lesz aki majd térdre kényszerít,de neked nem ezekkel kell foglalkozni.

Csuha Jani szerint kétféle ember létezik.Az egyik akinek szíve titka,hogy valóra váltsa az álmait és kihozza magából a maximumot,a másik pedig aki csak léetzik.Vannak birkák,kell hogy legyenek,azt ti döntitek el,hogy kik lesztek...

2015. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És ha az előző motiváció szöveg nem segít,az azt jelenti hogy ti nem akartok győzni,csak várni a megváltást.Erre pedig nincs már mit válaszolni.Amíg ti nem tesztek valamit,addig mástól ne várjatok semmit.És ez mindenkinek szól,aki azthiszi semmit sem ér
2015. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!