Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ezt jól lereagálni?...

Hogy lehet ezt jól lereagálni? (szeretetnyelvek)

Figyelt kérdés
Van egy tök jó barátom, akivel sokat talizunk, tökre bírjuk egymást. Néha random időpontokban széttárja a karját, mintha azt várná, hogy öleljem meg. De én nemcsak nemigazán szeretek ölelkezni, ráadásul valahogy pont olyan időpontokban csinálja ezt, amikor az is ciki ha megölelem, és az is ha nem. Tudom, hogy ez nem tűnik fontosnak, de mivan, ha neki nagyon fontos az érintés mint szeretetnyelv. Én nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat, de lehet hogy ő szükségesnek érzi ahoz, hogy fejlődjön a barátságunk, szerintetek? Volt már valakivel hasonló?

2015. ápr. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is idegen dologként fedeztem fel hogy van akinek ez lételeme. De egye fene. Ha neki ez kell ám legyen. Egy ölelés nem àrt meg. Idővel hozzá szoksz.

Sikert!

2015. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Huhhh....nekem nagyon részegnek kell lennem ahhoz hogy ilyesmibe bele menjek.


Nekem haverom ilyet csinálna megmondanám neki ha akar még látni az életben akkor ez volt az utolsó kísérlete.

2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2015. ápr. 18. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem ölelgetek egy másik fiút azért.


Természetszerűleg a lányok ölelésére vágyom nem a férfiakéra.


Ennyi erővel következő lépésként meg is lehetne csókolni a barátodat nem ?

2015. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan olvastad ki, hogy mindketten fiúk lennénk
2015. ápr. 19. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelés nem csak a szeretet megnyilvánulása lehet. Fontos fiziológiai szükséglet, még ha a mai ember ezt szereti is elfelejteni.
2015. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen mindegy hogy fiúk vagytok vagy lányok.


Én elmondtam a saját példámon mert én fiú vagyok és csak lányokat ölelgetek.


Ez minden.


Ha te ölelgetni akarod a barátnődet akkor tedd azt, nekem holtmindegy.

2015. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

04-19 18:30

Komoly fejlődésre van szükséged, mert minden bizonnyal homofób vagy vagy valami komoly érzelmi problémád van és igencsak alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezel, hogyha neked derogál egy másik férfit megölelni.


Kérdező:

Neked valószínűleg nem a testi érintés az elsődleges szeretetnyelved.

2015. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!