Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék jóban a...

Hogyan lehetnék jóban a fiúkkal? (:

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Az a helyzet,hogy nagyon szeretnék egy fiúbarátot. Nem mint pasit,csak egy barátot. Úgymond "jelöltem" is lenne rá,egyszerűen csak nem tudom,hogy lehetnénk jóban,mert csak nem mehetek oda hozzá,hogy hé,akarsz a legjobb barátom lenni? Meg úgy általában a fiú osztálytársaimmal is szeretnék jobb kapcsolatot ápolni,mert egy csomó lánynak van legjobb barátja,aki fiú,és tudnak arról,hogy a lányoknak ki tetszik,meg ilyesmik. Valami ilyen viszonyban szeretnék én is lenni velük,vagyis nem minddel,az azért sok lenne,csak úgy barátságban szeretnék lenni velük,egyesekkel meg legjobb barátságban. :) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2015. ápr. 21. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Állati jófej vagy hogy már most friendzoneba raknál divatból valakit, de fordítva működnek a dolgok, előbb összebarátkozol valakivel, aztán utána barátok lesztek.
2015. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű! Csak beszélgess és hülyéskedj vele! Ha azt látod hogy szomorú vagy ilyesmi akkor kérdezd meg hogy elmondja e!
2015. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy gondoltam?:'D Nem divatból szeretném,nem igazán követem a divatot,csak azért írtam,hogy a többi lánynak van legjobb fiú barátja, hogy nem értem ők hogyan lettek jóban. Vagyis nyilván értem,beszélgetni kezdtek,meg minden,de arra irányul a kérdésem, hogy a fiúkkal miről lehetne beszélgetni, mert például a focit nem értem,őket meg nem hinném, hogy érdekelné, milyen felsőt vettem a hétvégén.
2015. ápr. 21. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmadik,köszi a választ!:)
2015. ápr. 21. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem a foci nem érdekel és lehetek a jó barátod, de sokkal idősebb vagyok...
2015. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem divatból szeretném,nem igazán követem a divatot,csak azért írtam,hogy a többi lánynak van legjobb fiú barátja"


Egy mondatban sikerült meghazudtolnod magad... :D

2015. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs velük semmi közös témád, akkor hagyd őkt békén. Csak azért ne akarj velük barátkozni, hogy te legyél a hercegnő, akire mindenki figyel. Valószínű ők nem akarnak körömlakkról, meg shoppingolásról beszélgetni.

Én általában jóban voltam/vagyok a srácokkal, mert imádom a fantasyt. Nálunk ez a közös pont.

De tényleg, ne akarj királylány lenni. Ne legyél érzékeny, sértődős, hisztis. Ha tényleg barátságban akarsz lenni velük, akkor el kell fogadnod, hogy sokszor pl. fiú csoportok kicsit "durvábban" viccelődnek, esetleg nőkről beszélnek, nem biztos, hogy akkora tragédiának fogják fel, ha mondjuk azt mondod, hogy jajj, daginak érzed magad valamiben, stb.

2015. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem több lány barátom van mint fiú szóval részemről a fiú-lány barátság működik.


Ha egy fiú barátja akarsz lenni akkor ezt úgy tudod a legkönnyebben elérni ha meghallgatod őt.


Szóval mondja csak el nyugodtan hogy mi nyomja a lelkét és ha érdekel a dolog bele kérdezel a részletekbe aztán te is elmondhatod hogy látod a dolgot.


Ügyelj rá hogy ne legyenek végletek.

Ha csak kukán bólogatsz neki amíg ő mesél és hozzá sem tudsz szólni akkor csicska leszel nem barát.

Ha pedig csak a saját dolgaidról beszélsz neki úgy hogy ő hozzá sem tud szólni akkor megint csak vesztettél.


Szóval arany középút és legyen önálló véleményed és egyéniséged. Viselkedj természetesen és ne akarj megfelelni egyik fiúnak sem.

Nem biztos hogy rögtön a legelső próbálkozás sikeres lesz, lehet hogy egy másik fiú lesz a barátod, éppúgy mint a lány barátoknál valakivel jól kijössz valakivel meg sehogy.

2015. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közvetlennek kell lenni. én például fiúkat lányokat egyformán kezelem, talán a fiúkkal kicsit nagyobb a szám, mert ők nem olyan sértődékenyek.
2015. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!