Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felvegyem vagy ne vegyem?

Felvegyem vagy ne vegyem?

Figyelt kérdés

Mostanában az egyik ismerõsöm utánoz másokat és rajtam vezeti le a családottságát.

Elõfordult már,hogy telefonált nekem és mondta,hogy neki senki sem veszi fel a telefont,amikor hivja õket.Olyankor örül,hogy milyen jó, hogy beszélgetett velem.

Na most ha én hivom (mostanában többször elõfordult már) most meg õ nem veszi fel a telefont.

Nem régen mondtam neki,hogy az ilyen játszmát én nem szeretem.Ugy szokta másnap hiv fel, pl.amikor kimegy sétálni és unatkozik.Most azt mondtam magamban elég a hülyeségébõl én sem fogom felvenni a telefont neki.

Vagy felveszem és egyszerüen ki fogom jelenteni,hogy foglalt vagyok.

En mindig felveszem neki, ha ugy adódik,ha nem akkor visszahivom,amikor tehetem.Mivel tudom,hogy amikor hivtam szabad volt tehàt, nem foglalt.


2015. máj. 27. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerekek...:D
2015. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!