Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Depressziós embereknek hogyan...

Depressziós embereknek hogyan tudok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátom, aki nagyon depresziós most. Nem igazán akarja megmondani, hogy mi a baja. De nekem nagyon rossz látni őt így. Nem találkozik velem. A beszélgetésünkbe csak egy szavas válaszokat kapok. Valaki segítesen , hogy segíthessen neki.

Akár privátban akár itt. De én már tehetetlen vagyok.



2015. jún. 16. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is volt ilyen esetem de én feladtam. Ő volt akkor a legjobb barátom, mindennél jobban szerettem. Bármit megtettem volna neki. Aztán jött ez az egyszavas válaszok, találkozásokat kerülte velem, folyamatosan aludt volna inkább mikor velem volt, hazudni kezdett és velem nem törődött. DE , amikor egy csaj szolt hozzá akkor máris önmaga volt. Segítettem neki hogy barátnője legyen. Onnantól az lett hogy velem maradt ez a passzív depressziós f4sz, barátnőjével meg tökre örült magának. Többi barátom nem értett engem, mert még ezután is barátja akartam maradni. Aztán elkezdtem én is elkezdtem kicsit depressziós lenni. Na akkor mutatta be annak a köcsög energia vámpírnak és lemondtam róla. Nagyon nehéz volt, de kénytelen voltam ha boldog szeretnék maradni. Aztán 4 év után felhívott hogy " szeretné ha minden lenne a régiben" meghogy " sajnálja hogy ez történt , élete baklövése volt" . Ekkora már 100%-ban lemondtam róla, elköszöntem, és azóta nem beszéltem vele. Amit mai napig nem bánok.


Bocs ha kicsit eltért a témától v. hibák vannak benne. Maradj erős és sok sikert!

2015. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nálunk azért kicsit más. Mivel én fiú vagyok ő lány. :)


De én csak kiakarom szedni ebből a depreszióból egyelőre aztán elválik, hogy mi lesz. Egy darabig még biztos tudom tartani magam, hogy ne adjam fel. De elveszteni sem akarom.

2015. jún. 17. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!