Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, lányok ti barátkoznátok...

Fiúk, lányok ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég sokan furcsán néznek rám,mert két kedvenc zenei műfajom a Rock és a Zongora hegedűjáték keveréke( nem jut eszembe a neve).

Kedvenc hobbim a rajzolás,festés

És imádom az animéket.

Tudom,hogy kicsitfura vagyok,de ez akkora baj?

Őszinte válaszokat várok



2015. jún. 19. 19:41
1 2
 11/19 anonim válasza:
Figyelj nincs veled semi baj. Ha én a helyedben lennék akkor olyan barátokat szereznék akik olyanok mint én!
2015. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Nem tudom, nekem egyáltalán nem tűnsz furának:D egyébként az egy jó zenei műfaj én is szeretem :) 2Cellos-t ismered? :) nem zongorán játszanak de nagyon jók:)

22/L

2015. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szereted az animéket? Az sose baj.

Én most a Yahari Ore no Seishun Lovecome wa Machigatte Iru 2. évadját nézem (még nem jött ki a 11. rész magyar felirattal).


Szoktál cosplay-elni, ugye? :D

2015. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A rock zenét szeretem, elég jól rajzolok realisztikusan, animeből viszont egy percet nem tudnék megnézni :)


De nem csak ezeken múlik, hogy szimpatikus lennél e vagy sem.

2015. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy fura, egy teljesen megszokott ember vagy!:)
2015. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 -Igazmondó- válasza:
Minden vágyam egy ilyen lány magam mellé, de körülöttem nem nagyon szeretik az animéket, ezért ez nehéz. A lehető legnormálisabb vagy szerintem, akit el tudok képzelni. :)
2015. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem normális, nekem is van egy barátnőm aki hasonlít rád
2015. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én simán barátkoznék. Nem régebben amúgy is rákaptam az animékre, és a közeli barátaim is mind nagyon szeretnek rajzolni, úgyhogy nem hiszem, hogy az probléma lenne. Mások zenei ízlése pedig nem nagyon szokott számítani nálam.

Mondjuk én is nehezen oldódik fel más emberek közelében, szóval ebben hasonlítunk. Egyébként meg azok alapján, amit írtál semmi furcsa nincs benned.

2015. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
csak olyan lánnyal 'gyünnék össze, aki animézik
2015. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!