Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A VOLT "legjobb barátom"ra...

A VOLT "legjobb barátom"ra testvérként tekintettem, de megszegte a BARÁTSÁG "ÍRATLAN SZABÁLYÁT"-> többi lent?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy srác aki a legjobb barátom volt, de igy utolag visszagondolva egy gerinctelen patkány. Szoval: Együtt éltem kb a lánnyal akit eljegyeztem már és a "barát" (akire testvérként tekintettem és jobban "szerettem" öt mint a rendes vérszerinti testvéremet, az életemet rábiztam volna arra a "barátra") mindent elmondott a lánynak, hogy miket mondtam neki mikor "testvérként beszéltünk". (Tény, hogy kicsit megformázva, de elmondta) a lány emiatt "üdvözölt dobottfalván" és a "barát" rögtön rányomult a lányra, mivel a volt jegyesem és a "barát" jpban voltak kisirta a vállán a lelkét és miután kirakott a lány össze is jöttek. Szerintetek mit tegyek? :( (nem elég az, ha a srác volt barátnöjét felszedem.) A srácot esetleg telibeverem / eltöröm az állkapcsát / kitöröm a kezét / eltöröm a lábát / orrát eltöröm vagy bármi ilyen elég "bosszu" lenne? (Már, ha szerintetek bosszút kíván)?
2015. júl. 1. 02:03
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
92%
Legyenek boldogok! Nyilvan egymast erdemlik te meg mast!
2015. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mégse hagyhatom szo nélkül.. sirva dobott ki a lány engem..
2015. júl. 1. 02:09
 3/26 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet,de van egy különbség.A legjobb baráttal én is nagyon jóban vagyok,talán túlságosan is(történt már szex),ő is néha elmond mindent amit a barátom mond neki,ellenzi az esküvőnket is,de engem konkrétan nem tud befolyásolni,mert soha nem jönnék össze vele,akármi is történne.Nemhiába választottam a vőlegényemet,kitartok mellette,akárki akármit beszél.Nemcsak a barátod hibás,hanem a csaj is totál.Veréssel nem érsz el semmit.Legyenek boldogok,megérdemlik egymást.
2015. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezt valamiért nem tudom feldolgozni, hogy az akire a házamat rábiztam.. konkrétan, ha nem lenne tiltott a halálbüntetés én amilyen hülye vagyok elvágnám a torkát is.... ez a baj velem
2015. júl. 1. 02:17
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

2: Olyan dolgokat tudott meg, amik igazak voltak, nem?

A "barátnak2 előbb Neked kellett volna elmondja, hogy szerinte erkölcstelen dolgokat teszel, és hogy a jegyesednek ki fog tálalni, ha Te nem teszed.

De ha ezt elmondta Neked, mielőtt ő tette meg, akkor csak magadra vess követ, mert ő volt a becsületes és nem te.

2015. júl. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Mi van????

Nem értem.


Ha a csaj őt választotta, akkor annyi.

Csaj gyakrabban jön, mint barát.


SZóval gondolkozz el, hogy egy a lány fontosabb, vagy a barátság.


Az agresszív kirohanásaiddal nem tudok azonosulni, ilyen pasit MESSZE kerülnék, aki bármilyen probléma megoldását az agresszióban vezeti le.


Szóval tuti nem lennék a barátnőd, mert agresszív fax vagy. Amúgy meg eleve nem, mert én 36 vagyok, de az ilyen falusi nagylegényekből nem kérek.

2015. júl. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem a problémádat. Az rendben, hogy a barátod visszaélt a bizalmaddal (valószínűleg sok lehetett a rovásodon, ha már nem bírta magában tartani), de ha valóban olyan dolgokat tudott mondani az exednek, amitől dobott, az már jogos, nem? Te magad tehetsz a tetteidről.. Sírva dobott? Ez számomra azt jelenti, nagyot csalódott benned, nem azt, hogy igazad lenne.. Hagyd őket békén, és tanulj az esetből. Ne azt, hogy ne bízz a barátaidban, hanem azt, hogy más háta mögött se tegyél olyat, amivel megbántanád.
2015. júl. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Lássuk csak.

Kibeszéled a menyasszonyod, a barátod visszamondja neki,a csaj dob,ők összejönnek.

És te vagy kiakadva,gratulálok.

A barátod egy gyökér,hogy kibeszélt, de te egyáltalán miért beszélted ki a menyasszonyod?

Te még nagyobb gyökér vagy.

Megérdemled a sorsod haver,és el ne kezdj verekedni,hagyd őket a fenébe,ha lehet.

2015. júl. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha olyanokat tettél a csaj háta mögött, amik miatt sírva dobott, akkor egyrészt megérdemled, magadnak csináltad. Másrészt jobb lesz nekik nélküled, te meg menj el egy agressziókezelő tanfolyamra, vagy valamire.
2015. júl. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"...van egy srác aki a legjobb barátom volt, de igy utolag visszagondolva egy gerinctelen patkány. Szoval: Együtt éltem kb a lánnyal akit eljegyeztem már és a "barát"...

...mindent elmondott a lánynak, hogy miket mondtam neki..."

Tehát:

- volt egy csajod, aki jegyesed is volt;

- volt egy barátod;

- tudatosan olyasmiket tettél, amit a csajodnak nem, csak barátodnak mondtál el;

- barátod kitálalt csajodnak;

- lapátra kerültél.

.

Ha akarom, barátod patkánynak is nevezhetném, téged viszont nem. A patkány ugyanis gerinces állat.

Nem kérhetsz számon senkitől semmit, ha tudatosan, a lány háta mögött, olyasmiket tettél, amit neki nem mertél elmondani, mert tudtad, nem tetszene.

Barátodnak viszont vagizásból, felvágásból elmondtad.

A srác nem akart cinkosod lenni tovább, kitálalt.

Összeilletek. Nem a lánnyal, hanem a barátodnak nevezettel.

Egyikőtök kutya, másikótok eb.

2015. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!