Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő akkor most barát vagy sem?

Ő akkor most barát vagy sem?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerkedtem meg egy csajjal a párom haverja felesége volt, csak közben ők különmentek nemrég.

3 éve ismerem őket, és kb 20-25 alkalommal mentünk el hozzájuk beszélgetni.

Ők voltak 2 alkalommal.

Ha összefutunk boltban akkor szívesen beszélget velem, de álltalában mindig siet.

Viszont nem lehetett bejutni hozzá csak telefonos bejelentkezéssel, akkor is a férje telefonján mert a sajátjába még az én telefonszámomat sem mentette el, bármikor mentünk szívesen látott minket mindenki.

Mióta külön mentek azóta 1 szer találkoztam ezzel a csajjal, felhívott magához, megbeszéltük hogy jöjjön bármikor hozzánk.

Egyenlőre a telefonját még mindig nem veszi fel.

Szóval barát vagy nem?

Hívott engem a strandra is előre megbeszéletlen időpontra.



2015. júl. 8. 14:50
 1/4 anonim válasza:

Kedves ismerősnek tartanám, de nálam azért többet jelent a barátság.

Furcsa, hogy nem lehet elérni telefonon.

Ettől függetlenül kialakulhat barátság, hiszen jó viszonyban vagytok.

:)

2015. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátság nekem is többet jelent.

Naponta-kétnaponta beszélgetni, heti minimum 1x vagy ha lehet többször találkozni.Közös programok szervezése.


Nekem barátnőm mindig felveszi a telefonját,sőt ő többet hív,mert ingyenes neki.Meg nincs meg a számod a telefonjába???


Nekem olyan "barátnőmnek" meg van a száma akivel 3 havonta beszélek fél évente találkozok.


Szóval én ezt semmi kép nem nevezném barátságnak!!

Csak egy jó ismerősnek.


Lehet ebből barátság csak ahhoz többet kéne találkozni,beszélgetni.

2015. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tegnapra ígérte hogy eljön hozzám, hát nem jött. :-( , Én kerestem telefonon is, lehet hogy ő nem nyitott annyira a barátságra.

Pedig tudom hogy nincsenek neki barátai.

2015. júl. 9. 06:48
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Figyelj,lehet hogy ő nem vágyik barátokra hanem elvan a maga kis világában.


Vagy pedig fél nyitni,mert mondjuk eddig átaszták a "barátai" Aki sokszor csalódik utána már nagyon nehezen vagy szinte nem is tud bízni emberekben.

2015. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!