Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan kezeltek hasonló...

Ti hogyan kezeltek hasonló helyzetet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó haverom. Bármit megbeszélhetek vele, nagyon jól elvagyunk. Viszont én többet szeretnék. Nem egyszerűen többet... amikor látom legszívesebben leteperném. Egyszeűen imádom. Már a hangja is felizgat, a nézése, amikor ki van gombolva az ingje és látom a mellkasát... Ennyire még sosem voltam belezúgva senkibe. Viszont volt egy barátságom ami azért ment tönkre, mert én többet akartam, ő pedig nem tudta ezt feldolgzni. És most döntésképtelen vagyok. Nem akarom elveszíteni azzal hogy elmondom neki amit érzek, de bennem van az hogy ő is érezhet valamit. Voltatok hasonló helyzetben, és ha igen, mit tettetek?

2015. júl. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezesd rá. Tegyél egyértelmű, de nem túl nyilvánvaló utalásokat. Ha pozitívan reagál akkor nyert ügy. Ha nem érti, vagy hasonló, akkor szép lassan adagold be neki, hogy te többet is szeretnél.

Ha tényleg annyira jó haver, azután is haverok lesztek, ha ő nem akar többet. Ha meg emiatt romlik el a barátság, akkor nem is volt igazi

2015. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, és pl. milyen utalásokat? Ebben annyira béna vagyok... :s
2015. júl. 24. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozz fel kozos temakat. Utalj ra hogy vagysz szeretetre. Kerdezgesd hogy mi a velemenye a parkapcsolatokrol.(nem a tietekrol hanem ugy altalanossagban)

Mondd neki hogy te egy olyan sracra vagysz aki (itt felsorolod hogy milyn jo tulajdonsagai vannak. megbizhato, hajszin szemszin)

Es hasonlok.. Az a lenyeg hogy tzdasd vele hogy tobbet akarsz.

2015. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozz fel kozos temakat. Utalj ra hogy vagysz szeretetre. Kerdezgesd hogy mi a velemenye a parkapcsolatokrol.(nem a tietekrol hanem ugy altalanossagban)

Mondd neki hogy te egy olyan sracra vagysz aki (itt felsorolod hogy milyn jo tulajdonsagai vannak. megbizhato, hajszin szemszin)

Es hasonlok.. Az a lenyeg hogy tudasd vele hogy tobbet akarsz.

2015. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm hogy szántál időt és válaszoltál nekem. Következő találkoáskor feltétlen elsütöm, aztán majd kiderül mi lesz. Remélem összejön, annyira szeretném. ^^
2015. júl. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!