Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez árulás? Mi...

Szerintetek ez árulás? Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Van 3 barát. 2 pasi 40 évesek... Egy 23 éves lány. A pasikat hívjuk J-nek és H-nak. A lányt E-nek.

E játékban találkoztak személyesen még sose... E és H között elég bizalmas lett a viszony 7 hónap alatt. H és J szintén jó barátok.

E jóhiszeműen reggel ha elment otthonról csak alvó állapotba rakta a gépet. E anyja belenyúlt a gépbe, elolvasta a H-val folytatott magánbeszélgetéseket. Hazudott a lányának. E elmesélte H-nak. H törölte skype-ról... E rébuszokban segítséget, tanácsot kért J-től. H és E telefonon beszéltek... E békülni akart, H nem...H szerint E elárulta őt, hogy J-vel beszélt a kettejük gondjáról. H minden kapcsolatot megszakított 5 napja E-vel. E-t annyira megviseli ez, hogy nem eszik, alig iszik... 5 nap alatt 1-2 kg-tt fogyott..

Az árulás megbocsájthatatlan.

Én vagyok E.

1. H és köztem van még egy közös barát... vele találkozok majd személyesen augusztus végén. Esetleg ha találkozás után ő beszélne vele? Ez 1,5 éves barátság.

2. Ha egy 5 éve tartó barátom beszélne vele?

3 Vagy ha 1-2 hónapig hagynám és utána próbálnék vele beszélni?


2015. aug. 2. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
J. H. E.H.J.E.+JH, Minden világos?
2015. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress nem virtuális barátokat.
2015. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valaki érti?
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3, nem én már az elején elvesztettem a fonalat, annyira meg nem érdekel, hogy 2 percnél többet rászánjak az életemből...

francnak kell betűjelzésekkel és E/3-ban sztorit mesélni...

2015. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni. Ez nagyon égő, és csak rontasz a helyzeteden.


Próbáld meg tudatosítani magadban, hogy nem ő az egyetlen "tökéletesség" a világban ..

2015. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már azért letörölt téged, mert anyád belenyúlt a beszélgetéseitekbe, akkor jobban is jársz, ha nem beszélsz vele többet. A kora ellenére egy gyerek, ha ilyen dolgot képtelen felfogni.

Az pedig, hogy azon is megsértődött, hogy segítséget kértél...

Én többet nem foglalkoznék vele, az ilyen nem barát, csak egy hisztis gyerek.

2015. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!