Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek mi a reakciója arra,...

Kinek mi a reakciója arra, vagy mi lenne a reakciója, hogyha a párja megpuszilja a volt barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Mondjuk üdvözlésképp pl.

2015. aug. 3. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Persze ti aztán normálisak vagytok, öngyilkossággal fenyegetőznétek, mert megpuszilja a volt barátnőjét :D:D Én meg hülye vagyok, mert jóba vagyok az exszekkel. Gondolkozzatok már el. Ha meg akar csalni titeket, akkor megcsal, nem ezen múlik.
2015. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem értek egyet az utolsóval! Normális ember szerintem köszönni sem köszön az exének! Ami elmúlt, elmúlt! Ha összefutsz vele az utcán, félrenézel, és sietsz tovább! Aki köszön nekem az már gyanús, ott bizony mindig van valami susmus a háttérben!!"


ez nagyon beteg :DD

2015. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem járnak össze nap mint nap akkor semmi. Az pedig természetes, hogy köszön az exének, elvégre a múltjának egy része, valamikor szerették egymást. A múltat tisztelni kell.

A hisztis, öngyilkossággal fenyegetőző fiúk/lányok pedig mindig meglepődnek mikor kiderül, hogy a párjuk titkolózik, hazudozik, mert nem lehet velük megbeszélni semmit.

2015. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mivel én ismerem az embereket ezért tudom hogy mikor kéne féltékenynek lennem!
2015. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!