Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon kiben van a hiba? Ezt...

Vajon kiben van a hiba? Ezt eltűrjem?

Figyelt kérdés
Az osztalyunkban (most vegzek a gimiben) van ey eleg hangos lany csapat,akik gyönyörűek es nagyon hülye a nagy resze.Szinte mindenki közéjük akar tartozni.De ezek között a lanyok között az megy,hogy mindegyik a másikat szapulja a hata mögött.Ez szeriintem alapból szánalmas ,mert kifelè meg azt mutatják mekkora barátnők.Úgy gondolom a barátság nem ebből kell hogy álljon.Barátkozok 10-től egy lánnyal.Nekem óra közben folyamatosan fogja a fejet,hogy azok milyen hülyék,és szidja őket.Viszont ha vmelyik hozzászól akkor rögtön ugrik.Elkezdett nekik nagyon nyalni,konkrètan a kis ölebük.Pedig az a lány nem olyan csinos vagy szép mint a nagy menő lánycsapat tagjai.Velem úgy kezdett elbeszélni mint egy kutyával.De persze amikor leszarják visszamászna hozzám a nyomorèk.De nem fogom tűrni h így bánjon velem egy ilyen skétszínű vki.A csaj tiszta irigy ram mert csinosabb vagyok(sokkal) es jobb az izlésem,van barátom stb...Nem tudom mit csináljak mert akarok utolsó évre cirkuszt ezzel a hülyével(nagyon bánom h én meg egy jó barátnő ek tartottam) de el szeretnék ülni mellőle pl,le szeretnék szakadni róla.Inkább egyedül,az 1000x jobb mint az álbarátságok.

2015. aug. 6. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így volt 50 évvel ezelőtt is, nem gondolom, hogy bárkiben hiba lenne. Aki járt iskolába azoknak mind ismerős ez a helyzet. Ne barátként kezeld, hanem csak egy haverként.
2015. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerüld el. Nehéz egy kicsit az elején, mert valószínűleg továbbra is oda fog menni hozzád, de 1-2hét alatt szerintem észreveszi magát.

Vagy ha esetleg fontos neked akkor probalj meg beszélni vele erről.

Ezt ne tűrd el! Semmiképpen sem!

Vagy kerüld el

Vagy beszélj vele, hátha észreveszi, hogy mi van

Remélem segítettem:)

2015. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mellette ülök :( es nagyon egymàson lògtunk az elmùl èvekben,de nyilvàn a menők csàbitòbbak egy őszinte baràtnàl
2015. aug. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!