Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Mit tegyek ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Mármint vannak haverjaim, meg olyan korombeliek akikkel jóban vagyok, de konkrétan barátom egy se. Nem tudom hogyan kell barátkozni, és elég magamnak való egyéniség vagyok, de jó lenne ha lenne olyan ismerősöm aki közel áll hozzám.
2015. aug. 21. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok, mert nekem sincs egy se. Pedig nincs velem semmi baj. Amúgy nem mennek oda az emberek csak úgy barátkozni (az a baj).
2015. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, a meglévőkben nagyot csalódtam, így egyedül maradtam :( Fiú vagy vagy lány? Hány éves, hol laksz?
2015. aug. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú, 15 és szegedtöl nem messze egy kis faluban.
2015. aug. 21. 15:26
 4/4 anonim válasza:

Én pont az ellentét vagyok, nagyon sok lány és fiú barátom van akikkel töltöm minden napomat:). Nem tudnék nélkülük élni, minden nap csinálunk valami hülyeséget :D.

Azt tudom mondani, hogy próbálj meg a haverjaiddal többet beszélgetni, ismerd meg őket, az ő haverjait is, stb, stb.. Aztán persze menj oda korodbeliekhez beszelgetni!

2015. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!