Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de köszönom, aki elolvassa.

Abba már lassan teljesen beletörődtem, hogy nincs/nem lesz barátnőm, de hogy barátaim se az szíven ütött, sajnos túlságosan érzékeny vagyok fiú létemre. Az eddigi barátnőim 1-2 hónap után mindig eldobtak, ha találtak jobbat, nem is nagyon éreztem, hogy szerettek volna. Azonban sajnos igaz barátokat sem találok. Tudom, hogy előttem az élet, de ez akkor is nagyon rossz érzés már most. Rengeteg mindenben benne lennék, nyitott vagyok, kivéve az alkoholra, drogra, cigire és a bulizasra (Egyszerűen még sem hív soha senki, aki az állítólagos barátom, ha én hívom őket 10ből 1x ha eljönnek, de akkor sem valami rendesek. Nem érdeklődnek felolem, ráadásul néha le is szólnak, ami rosszul tud ám esni;

a kevés önbizalmam is elszáll. Járok konditerembe, magánórákra, stb. Sajnos lassan fejlodok, nem vagyok adonisz azt tudom, de rosszul sem nézek ki szerintem, de barátsagban szerintem ez nem számít. Önmagamat adom, igyekszek magabiztosnak tűnni, szívesen beszelgetek emberekkel, de semmi.

17/F



2015. aug. 6. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim .. nem hiszem hogy veled lenne gond .. ha gondolod nyugodtan írj priviben szíveen ismerek meg új embereket :) (17/L)
2015. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
25%
Mindenkinek barat kel minek az ? egyedul job.,,
2015. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönom:) Sajnos el kell jönnöm otthonról, de holnap lenne kedvem beszélni, ha nem baj :)
2015. aug. 6. 19:56
 4/14 A kérdező kommentje:
2es: nekem nagyom rossz egyedül lenni. Testvérem meghalt, szüleim elváltak, anyukammal élek, de ő sokáig dolgozik, általaban egyedül vagyok és magányos vagyok.
2015. aug. 6. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szegény első, már nem bír válaszolni a 4000 privátra. Részvét! :D


Egyszerűen ilyen személyiség vagy. Nem lehet mindenki olyan "menő". Azt nagyon jól teszed, hogy nem iszol, drogozol, stb. Mert aki ezt teszi, felnőttként küzd ilyen problémákkal. Egyébként ezek szerint neked nem kéne ragaszkodni ehhez a baráti társasághoz. Inkább ismerkedj újakkal. Biztos van rá lehetőséged, ha jársz ide-oda. :)

2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is igy vagyok sajnos... De nekem még sose volt barátnőm ami miat nagyon szégyelem magam :'(
2015. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5ös: eljarnek, de nem igazán van hova. Meg mégis mit csináljak, ha ott vagyok? szerintem furcsa csak úgy odaszolni valakinek. Egyébként a "barátaim" számítanak a normálisabbnak, általaban azok, csak engem a negatívumok jobban befolyásolnak. Volt egy másik baráti társaságom, ok csak inni jártak, úgyhogy nem is mentem velük sehova.
2015. aug. 6. 20:09
 8/14 A kérdező kommentje:
6os: szegyellni nem kell, gyakorlatilag én is kb mintha nem lett volna.
2015. aug. 6. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Helo!


Ha tarsasagra, haverokra - a barat szamomra hosszu evek altal kialakul kapcsolat, ami majdhogynem rokoni, ritkasag, nfel tucatnyi van, atöbbi ismerös, esetleg haver - amiböl majd kialakul, ami ki fog, akkor bizony neked kell tenned.

Senki nem fog helyetted odamenni, senki nem fog helyetted beszelni. Neked kell lepned. Elvegre most neked van szükseged masokra. Ök nem tudjak, hogy neked szükseged van rajuk. Igy neked kell lepned. Ahogy latom interneted van. Remek lehetöseg, csak meg kell talalnod aforumokat, beszelgetö helyeket, ahol talalhatsz hasonlo erdeklödesü embereket. A masik az, hogy ahol laksz, eljarsz, es bizony kezdemenyezel. Mint mondtam mas nem fogja megcsinalni helyetted.

"Ne meleg ajora vagyni, a jot akarni kell, es nem eleg a jot akarni, de TENII, TENII kell. Ugy hogy hajra, sok sikert, proba szerencse.

2015. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Először is örülök hogy nem iszol, nem cigizel..

Másodszor,ha nem megy veled senki, akit meghívsz, próbálj olyat meghívni mondjuk futni, vagy focizni, vagy bulizni, vagy amit a fiúk csinálni szoktak akit még eddig nem hívtál, lehet azt gondolod, hogy azt fogja mondani, hogy "dikk more ez mit akar?" de hidd el sosem az történik, amire számítunk és amúgy is kit érdekel, még ha ezt is mondaná, te megtetted a tőled telhetőt, utána csak ő érezné rosszul magát, amiért bunkó volt. Lehet tökre örülni fog. Szó ami szó, a lényeg az, hogy ne csak egy embernél próbálkozz, hanem az egész környezeteddel. Ja egyébként azt se felejtsd el, hogy néha a legnagyobb ellenségekből vállnak a legjobb barátok, szóval tekints mindenkire úgy mintha a barátod lenne.

Harmadszor sose légy tétlen. Ne ülj egy helybe. Csak egyszer élsz. Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondd rólad más a lényeg az, hogy te boldog légy. Adj hangot magadnak, érvényesítsd a gondolataidat. Azt írtad, hogy szívesen beszélgetsz az emberekkel. Ha ez igaz, akkor menj oda hozzájuk. Biztos megszeretnek. Légy bátor, ne feledd egy ember sem különb nálad! :)

2015. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!