Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, bajban van a...

Úgy érzem, bajban van a barátnőm (16 éves), lent kifejtek mindent. Vsgy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek, D-nek lett egy fiúja úgy április-május környékén. Ezt én azonban csak júniusban tudtam meg (nem esett túl jól, mert két másik barátnőnknek, L-nek és P-nek elmondta azonnal), aztán később, júliusban P mesélte el nekem, hogy D-ék két hét együttlét után lefeküdtek, és ezt azért hallgatta el, mert félt a reakciómtól (? Ezt amúgy nem igazán értem), ekkor egy csapásra világossá vált, hogy ezért viselkedett olyan furcsán D a tanév végén. A nyáron nem találkoztam vele. Most, szeptemberben viszont igen, mivel egy osztályba jàrunk, láttam, hogy mennyire lefogyott. Nem anorexiás, abban biztos vagyok, láttam enni, és nem is hánytatta magát. De mégis aggódom érte, tudom, hogy a családi helyzete sem túl rózsás, már egy éve válófélben vannak a szülei, meg nem igazán törődtek vele soha.Van egy olyan érzésem, hogy csak azért jár azzal a sráccal, mert egy másik srácnak a haverja, akibe áprilist megelőzően szerelmes volt. De egy szó mint száz, félek. Szerintetek van rá okom? Rákérdezzek D-nél?

2015. szept. 2. 22:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nos végül rákérdeztem, pontosabban úgy volt, hogy két dolgot kértem/kérdeztem egyszerre: hogy biztosan minden rendben van-e, és hogy mi az irodalomházi. De csak az irodalomházira válaszolt. :/
2015. szept. 6. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!