Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátságom lehet, hogy...

A barátságom lehet, hogy valsagos. Mit tegyek, hogy újra össze jöjjünk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most 7.es vagyok , 5.-ben jöttem új iskolába. A bartnommel kb. Januárra lett igazán jo kapcsolatunk (2013). Azóta mindent együtt csinálunk/tunk , de augusztus óta valami megvaltozott . Van egy 13 eves osztály tarsunk aki kisajátítja állandóan. Szóval aug.-ban elmentek az Arkadba ketten amivel nincs is bajom addig ,mig nem mondja a szemembe , hogy ő biztos nem megy vele sehová. Fb-ra ki is tettek egy kept , hogy "legjobb nap" stb... Nincs bajom ha vannak mas barátai is , de ez a lany elnézést , de szó ami szó egy p*csa. A bartnomet is teljesen át változtatja valmi mássá ami nem ön maga. Én sem vagyok egyszerű eset ezt bevallom , de soha sem hazudnek a legjobb barátomnak. Van ez a tumblr vagy mi és ott leginkabb depressziós emberek vannak és amióta van neki tumblr-a azota depis feketeben jár flegma vágja magát.Mellesleg egy gyönyörű lányról beszélek aki nem hiszi el magáról , hogy az. Nemrég volt a szülinapom és nem hozott ajándékot ami nem is zavar. Aztan ugy volt , hogy hétvégén elmegyek pestre és jön velem , de ezt a p*csát válsztotta és a baráti körét . Hazudott azt mondta azert nem jön velem mert ajándékot keszit nekem. Nagyon rosszul esett és mindezt a suliba mondta és ott álltam a hata mögött es kibeszelt nem latott nem is baj. A wcbe akartam futni de mar becsengettek es folytogatnom kellett a könnyeimet. Végül haza jottem suli utan. Negyed 7 körül újabb kep özön jött facebook-on ami szinten nem esett jol. Nagyon szertnem megmenteni a bartsagunkat mert o fontos szamomra bar... mostanaban igy erzem en egyre kevésbé neki.

Előre is koszobom a segitsegeket. (Bocsánat a helyesírásom ért )



#barátság #depresszió #savefriends #legjobb bartnő
2015. szept. 18. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Vége van. Sajnálom.


Egyrészt minek neked egy hazug ember barátsága, akit többször rajtakaptál? Szereted, ha beléd rúgnak?

Értem, hogy sajnálod, hogy tönkrement, de hogy még mindig fenntartanád azt nem.


Másrészt: abban a korban vagytok, amikor mindenki alakul.. és hogy mi lesz belőle nem lehet előre tudni. Ő ilyen lett. Lehet, ez a valódi énje. Lehet, eddig nem volt aki kihozza belőle. És az is lehet, hogy nem ilyen, csak most felvette ezt a viselkedésmódot. Majd az idő eldönti.

Addigra Neked remélhetőleg lesz egy jobb barátnőd.

2015. szept. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos nekem is ra kellett jönnöm. Ez lesz a legjobb. :)
2015. szept. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!