Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem bírom elviselni már. Mit...

Nem bírom elviselni már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. A barátnőm is szintén, mindkettőneknek van gyereke, ő elvált én férjnél vagyok.

A problémám az volna, hogy egyszerűen nem lehet vele normálisan elbeszélgetni semmiről. Olyan gondolkodása van, mintha megragadt volna egy 16 éves kamasz szintjén, aki folyton lázad minden ellen.

Nem foglalkozik úgy semmivel igazán, olykor a gyerekével is nagyon csúnyán beszél, veszekszik, összevissza pasizik, bulizni jár, ha éppen rossz passzban van, akkor leissza magát és 2 napig nem hallok felőle, annyira kiüti magát.

Pár hete azt vettem észre, hogy ezek a beszégetések, amik zajlnak köztünk már -részemről- szó szerint kínzások. komolyan, mintha egy tinivel beszélgetnék.

Más téma nincs, csak a pasik minden formában (szemetek, vagy hogy éppen ki az aki tetszik neki, de hiába próbálkozik, a férfi nem akar többet szexnél) vagy egyéb hasaonló témák , amik általában már 30 éves korra lecsiszolódnak.

Nem tudom mi ez, rossz barát volnék? Egyszerűen katasztrófa az egész személyisége mióta elvált, nem tudok vele lépést tartani, mert pl a gyerekekről, munkáról, vagy egyéb értelmesebb dolgokról nem lehet vele hosszan beszélgetni. Mit kéne tennem?



2015. szept. 24. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. beszélgess el vele erről, így, ahogy itt leírtad.

Hátha elgondolkodik rajta... Ha igazán jó barátnők vagytok, akkor nem sértődik meg rajta :-)

2015. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam.. annak az lett a vége, hogy "én nem értem meg őt", meg "Ő ilyen". Ez egy hosszú barátság, egyszer már volt köztünk emiatt mosolyszünet, mert megkértem, hogy inkább bulizás helyett foglalkozzon kicsit a gyerekével és ne ordítsa le a fejét azért, mert odamegy hozzá és kérdez valamit. Amire az volt a válasz " De takarodjon már ki a szobából, mikor telefonálok"... Nekem ez a viselkedés nem jön be. Szerintem anyaként nem az kéne legyen az első, hogy majdnem minden hétvégén kocsmázni jár, bulizni, aztán ha úgy van, hazakeveredik valami férfival, akivel azon mesterkednek, hogy a gyerek ne vegye észre őket. (neki ez ilyen poén, hogy le ne bukjon.. erre is írtam, h úgy viselkedik, mint egy kamasz.)
2015. szept. 24. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
így van ahogy az első írta, ha meg megsértődik, akkor felesleges vele barátkozni. A te energiádat elszívja, fordítsd azt inkább a családodra. A barátaidat szerencsére meg tudod válogatni.
2015. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért is a barátnőd még, ha ennyire ellentétesek vagytok? ha az a célod, hogy "jó útra" tereld, akkor maradjatok barátnők. Ha már nincs semmi szinte, ami összekössön benneteket, akkor szüntesd meg ezt a barátságot.
2015. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit írtál, az meg már úgyhangzikmintha csak kényszerből lennél vele a közös múltatokra való tekintettel. Ennek így nem sok értelme van Az emberek változnak, hát neki nem a jó irányba sikerült.
2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi a baratsagnak. Ne keresd ha idegesit a tarsasaga.
2015. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!