Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedüli lány leszek az...

Egyedüli lány leszek az osztályban és félek, valaki megynyugtatna? :D

Figyelt kérdés
Most íratkoztam középiskolába,informatikára és egyedüli lány leszek 29 fiúval..van esetleg valaki aki volt már ebben a helyzetben? hogy barátkozott össze velük? félek,hogy egyedül leszek
2015. aug. 28. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

számíts perverz beszólásokra, fura lesz mert egyedül leszel lány szóval lehet még így magasztalnak is


mi 3an voltunk lányok az osztályba és voltak perverz beszólsok

2015. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Mázlista!Elkényeztetnek majd a fiúk.Szerintem jó dolgod lesz.
2015. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ti hogy reagáltatok az ilyen perverz beszólásokra? :D egy idő után nem unják meg?
2015. aug. 28. 14:21
 4/20 A kérdező kommentje:
az egyik pillanatban énis ezt gondolom,hogy tök jó lesz másik pillanatban meg félek és ha tehetném átíratkoznék :/
2015. aug. 28. 14:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Ajánlom nézz meg ezeket (WOT,, CS:GO, DOTA, LOL, Heartstone) Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Meg néhány fogalmat, camper, AFK, war, HS.. stb.. Nem jutnak eszembe.. Régen kockultam..
2015. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Lesz miből válogatnod. :D Az egyik ismerősöm is egyedüli lány volt az osztályában, de ő a fiúkkal jobban kijött mindig, mint a lányokkal. Nem leszel egyedül, az évfolyamodon biztos lesznek más lányok is barátkozz velük is. Egy fiú barát többet ér, mint ha sok "barátnőd" lenne. Biztos jól ki fogsz velük jönni, ne félj.
2015. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát majd lesz valahogy :)
2015. aug. 28. 14:32
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanilyen helyzetben vagyok/voltam,az elején féltem de könnyen megszoktam,és szeretek fiús osztályba jarni. Tényleg jobb ha felkészülsz perverz megjegyzésekre és arra hogy megbámulnak, de ehhez is egy idő után hozzászoksz.
2015. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
próbálok felkészülni,már amennyire lehet :D
2015. aug. 28. 14:36
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Próbálj meg beszerezni egy brutál hegyes orrú és sarkú cipőt,ha Vki beszól akkor...
2015. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!