Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátaid közül...

Ha a legjobb barátaid közül valakivel nem egyeznek a párkapcsolati nézeteitek, azon túl tudsz lépni, igaz? (Ő megcsalós/csajozós, te nem. Vagy fordítva. ) Nálad milyenek a barátaid?

Figyelt kérdés

Mi öten vagyunk legjobb barátok még a gimi óta és lassan 10 éve ismerjük egymást. Havi párszor találkozunk úgy, hogy öten már négy különböző városban élünk. Persze nincs mindig ott mindenki, de egyenként is jóban vagyunk.


Ahány nővel szexeltünk öten, egyenként:

0, 3, 11, 93, ~150


Van aki még totál szűz. Van akinek csak pár véletlenen alapuló alkalmija volt. Van akinek volt pár alkalmija, de mellette a komoly kapcsolatokat szereti inkább. Van akinek menyasszonya van 3 éve, de állandóan csalja heti szinten mással és van aki meg abszolút a hetente mással levő nőcsábász.


Külsőre is elég mások vagyunk kezdve a lúzer vézna alacsony kocka sráctól, egészen a jóképű, barna bőrű, szuperizmos ex-vízilabdás vízimentőig.

Mindenhonnan azt hallom hogy az emberek nem "keverednek" egymással és csak egyformákkal barátkoznak. Akkor mi vagyunk a kivételek? Nálad ez hogy működik? Most tényleg őszinte, igaz barátokról beszélek, akikkel bármit megbeszélhetsz a személyes családi dolgoktól kezdve, a nőügyeken át a munkahelyi/iskolai dolgokig, őszintén és heti szinten keresitek egymást.

23/F, kb 15 éves korunk óta vagyunk jóban. Én a középső vagyok mindkét felsorolásban.


2015. okt. 13. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok túllépni ezen. Nálam "válóok" volt, amikor a legjobb barátnőm egy nős, kétgyerekes alakkal szűrte össze a levet. Megmondtam neki, én ribèkkel nem barátkozom.
2015. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

nekem a legjobb barátom teljesen más szinte minden téren...

online játékban ismerkedtünk meg, mára már nem csak a játék köt össze, de így ismerkedtünk meg, de tűz és víz vagyunk...


alkatra, ideálra, munkára......mindenre szinte...


22F

2015. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőim általában hasonlóak mint én.
2015. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. A barátnőimmel sok mindenben különbözünk. Külsőben is, gondolkodásban is.

Én nem ítélek el másokat azért, hogy ők hogyan élnek, az ő dolguk.

Megcsalás is volt már a társaságban. De abba se szóltam bele. Mindkét félnek volt vaj a füle mögött, és nyilván mi nem is láttunk mindenbe bele.

Én utálom az olyan fekete-fehér embereket, akik kijelentik, hogy a megcsaló rossz, a megcsalt meg egy szent. Ennél az élet sokkal bonyolultabb.

Talán annyiban hasonlítunk a barátnőimmel, hogy hiába vagyunk eléggé mások, de mindannyian elfogadók vagyunk és nem ilyen "szögletesek".

2015. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nálunk én vagyok a "feketebárány". :) A nyáron szinte minden barátnőm férjhez ment, aki nem, az évek óta komoly kapcsolatban él, vagy abban szeretne élni. Én élvezem az életet, élvezem, hogy független vagyok és nem vágyom komoly kapcsolatra. Mondjuk ettől függetlenül nem szexelek fűvel-fával, de tudom, hogy azt sem ítélnék el. Randiztam már foglalt pasival is, mégsem tagadtak ki. :)

Mindezek ellenére egyébként nem érzem úgy, hogy emiatt annyira különbözőek lennénk, mert ezt leszámítva az élet minden más területéről hasonlóan gondolkodunk.

2015. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HA így ismerem meg, és ettől függetlenül jó ember, ez van ő élete, mindenki foglalkozzon a sajátjával. Nem tud érdekelni, inkább a közös dolgokra koncentrálok.

Ennek ellenére, volt egy olyan barátnőm, aki az addigi "szelíd" értelmes lányból, egy ordas particicává avanzsált.Buliról-bulira jár, egy év alatt volt már 4 "pasija". Még így is azt mondom, hogy ez van, de mivel nem fértünk meg, nem maradtunk barátok.

2015. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Egy barátság a közös szimpátián alapul, nem azon, hogy ki kivel kefél, már elnézést.

Ha valaki alapvetően jó ember, jó szándékú, nem bántalmazza a partnerét (ezek itt fontos szempontok, tessék figyelembe venni, a válaszom végén is), hát érdekel is engem, mit csinál?

A barát azért van, hogy támogasson. Ha azén öribarim a világ legnagyobb k-vája akar lenni, és minden este mással szexelni, én biza támogatom, hogy ő legyen a világ legnagyobb kvája. Erre vannak a barátok.

2015. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire közeli barátod. Még a legádázabb tettek mellett is megmaradhat barátnak, ha pl érdekli a véleményed és látszik h elgondolkodik időnként azon amit te vallasz uarról a dologról. Ez olyan mintha nem tudnád elfogadni, hogy a barátidról kiderül h meleg, vagy bármi más kisebbségbe tartozna. A máshogy gondolkodás elfogadása Ny-Európában, US-ben sokkal élőbb, mint nálunk.
2015. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll, azért ez nem teljesen így van, én legalábbis nem így látom.

Egy jó barátnak tudni kell fékezni a partnerét, épp attól jó barát a jó barát, hogy megállít a lejtőn, visszafog ha baromságot csinálnál.

Figyelmeztet, ha valamit nem kéne, és együtt kerestek megoldás.

Bátor aki szembeszáll bárkivel, de még bátrabb embernek tartom azt, aki a barátja érdekében baráttal száll szembe.

2015. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!