Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most tényleg én lennék a hibás?

Most tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt az ismert közöségi oldal egyik csoportjában hirdettem 2db ruhaneműt az egyik márkás volt alig használt a másik márkátlan és használtabb hibával. A hirdetésben le irtam hogy csak az egyik márkás és hibátlan a másik no name és le írtam a hibáját ill. képet is tettem róluk / a hibáról is, mind a kettőnél fel volt tüntetve a méret is. Érdeklődött egy lány hogy ő mind a kettőt meg vásárolja akár most rögtön utal is , előtte már érdeklődtek és mondtam neki ha nem kel el akkor viheti . Ő már ekkor háborgott hogy ő egybe vinné és ma utal had vigye stb. Mondtam neki , hogy ez nem így megy nálam meg várom mit ír az első érdeklődő. Másnap írtak hogy még sem kell így hát irtam a lánynak hogy viheti, de még 1 x nyomatékosítottam a beszélgetésben hogy az egyiknek van hibája de ettől használható darab, ő azt irta hogy nem érdekli akkor is kell adjam a sz.számom és utal is. Meg adtam el kértem a címét de 1napig nem is írta....2nap mulva már rá írtam hogy akkor kell-e vagy se mert vinné más is, akkor rögtön utalt is és le írta a címét. Még az nam meg jött a pénz én pedig rohantam is a postára hogy fel adjam, de közölték hogy nem jó az irányító szám.....Gyorsan írtam a lánynak hogy nem jó az i.sz. de a postán közbe meg nézték hogy olyan utca csak egy másik kerületbe van aminek más az i.száma ezt a számot meg irtam a lánynak hogy nem-e ez mire azt irta hogy : nem tom :D lehet :D Ekkor kissé ideges lettem de próbáltam nyugodt maradni és kértem hogy pontosítson mert fel szeretném adni. Azt irta hogy jó az a szám amit a postán mondanak, így gyorsan át címeztem....Tegnap érkezett meg hozzá a csomag, és este írt hogy szeretné vissza küldeni természetesen a pk-t állja de hogy az egyik nem márkás és hibás a másik meg hiába márkás de kicsi úgy hogy ő már holnap( az az ma) postára adja én pedig ahogy ő bizot bennem utaljam vissza a pénzét . Ekkor ismét kissé ideges lettem mivel volt már jó pár adás-vételem a neten és minden vevőm meg volt elégedve egytől egyig.....és én mindent le írtam a termékekről szóval ő tudatában volt mindennek. Közöltem vele szépen hogy nem áll módomban vissza vásárolni mivel a hirdetésben szerepeltek a méretek de ha kért volna szívesen mértem volna és cm-ben pontosíthatott volna. Illetve az is le volt irva hogy csak az egyik márkás és hibátlan. Erre közölte hogy nem vagyok korrekt és épp az ilyenek miatt mint én nem vásárol a neten mert így most vett egy szemetet meg egyet ami kicsi hát nagyon köszöni. Én ismételten le írtam hogy nem árultam zsákba macskát...Erre csak annyit irt hogy : szerintem hagyjuk ezt a beszélgetést köszi üdv.

Kicsit most félek hogy esetleg postára adja és vissza küldi de én nem azért adtam el hogy vissza vásároljam....Vagy esetleg el jön személyesen a címemre és követelőzni fog. Minden esetre a privát beszlgetést érdemes le menteni? A hirdetést már sajnos töröltem mikor meg vásárolta... :( Mit tehetnék? Nekem tiszta a lelki ismeretem



2015. aug. 27. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy hibás.


Az nem is baj, ha egy ilyen szerencsétlen nem vásárol többet a neten, legalább 1-el kevesebb link vevő lesz.


Ha esetleg visszaküldené akkor max. küldesz neki egy üzit, hogy amennyiben utalja ÚJRA a postaköltséget akkor feladod neki újra postán, ha nem akkor eljöhet érte személyesen és elviheti a cuccát.

2015. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!