Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet valaki így a legjobb...

Lehet valaki így a legjobb barátnőm? L23

Figyelt kérdés
A barátom mielőtt nem ismert engem vele akart összejönni. Utána amikor megismert flörtölt vele előttem. És mégis azt mondta,hogy velem akar lenni. Utána a barátnőm sírt a barátomnak,hogy neki én tetszek. Olyan fura érzés mindig őket így együtt látni. Ti hogy reagálnátok?

2015. okt. 15. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, ha nem foglalkozol vele, akkor még egyszer dugni fognak, ha meg igen, akkor meg majd mindketten mondják "ártatlanul", hogy milyen fura, hogy ezt így túlreagálod.
2015. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem jöttem volna össze ezzel a sráccal és ez a "barátnő" is eléggé lekoptatni való, de mindenki úgy cseszi el a saját maga életét, ahogy akarja...
2015. okt. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Lehet valaki így a legjobb barátnőm?"

Igen, nincs összefüggés e 2 közt.

"Ti hogy reagálnátok?"

Megbeszélném történteket barátnőmmel és óva inteném a pasitól, de ettől még örülnék ha boldogok és pasi leáll 2 csajra hajtással.

2015. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!