Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem is olyan régen költözés miatt elkerültem a barátaimtól, akiket őszinte igaz barátaimnak véltem. Egyik hétvégén úgy gondoltam, hogy meglátogatom őket. Írtam nekik üzenetet a közös csoportunkba, ahol bunkó módon visszautasítottak. Soha semmilyen konfliktus helyzetbe nem kerültem velük. Napi szinten tartottam velük a kapcsolatot eddig. Olyan érzésem volt a beszélgetést olvasva, mintha összefogtak volna ellenem. Kérdeztem mi a baj, de nem válaszoltak. Azt mondták nagyon is jól tudom, de az igazat megvallva fogalmam sincs mi lehet a probléma. Egyikük le is tiltott. A többiek meg se nézik az üzeneteimet. Hiányoznak... De tudom, hogy nem engednek vissza. Azóta persze vannak új barátaim az új környezetemben, de rettenetesen hiányolom a régieket. Mit kéne tennem?

2015. okt. 23. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor mondták, te nagyon jól tudod, akkor kellett volna mondani, nem, nem tudod.

Kommunikálj velük és felejtsd el őket ha agyatlanok.

2015. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a régieket, koncentrálj az újakra!
2015. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kideríteném, hogy mi bajuk van veled. Szerintem kezd el más személyeken keresztül velük beszélni, vagy valami féle módon mindenképpen tudd meg az indokot.
2015. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!