Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok legjobb...

Miért nem találok legjobb barátot? 17/f

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de egyiket se mondanám a legjobbnak. Egy olyan legjobb barátot szeretnék, aki rendes, hülyülős, benne van minden hülyeségben és valamilyen szinten jól is néz ki. Plusz jó lenne, ha nem zavarná a testi kontaktus. Nem olyan dolgokra gondolok... Csak szimplán arra h amikor huzamosabb ideig nem találkozunk, akkor nem egy pacsi a köszönés, hanem mondjuk egy ölelés. Nah meg előszeretettel lógok a barátaimon, ami kb annyit takar h néha a nyakában lógok vagy pl elkezdem bökdösni vagy mozgatni vagy csikizni vagy hasonló. Sajna sokan nem bírják ezeket a cselekedeteket. Nem, nem vagyok meleg, csak szimplán egy olyan barátot szeretnék, aki akár a testvérem is lehetne és legfőképpen megbízhatok benne, meg sokat lehet vele hülyülni és mindig mellettem van. Na meg az se lenne rossz, ha nem törné el a karomat egy fülpöckölés után (célzok ezalatt a testi kontaktusra). Tudom, kicsit furán hangzik, és lehet h ezek miatt nincs legjobb barátom, de remélem van rajtam kívül olyan ember, akinél a legjobb barát részbe ezek a dolgok még beleférnek.

2015. okt. 23. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyet nem fogsz találni, hacsak nincs egy kicsit meleg beütése.
2015. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amíg nem hat ki rám, addig nem baj :D
2015. okt. 23. 17:46
 3/14 A kérdező kommentje:
Plusz attól hogy van 1-2 hülye dolga, még nem biztos hogy meleg :D
2015. okt. 23. 17:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én letörném a kezét a haveromnak ha ijennel próbálkozna..:D
2015. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, van olyan ismerősöm aki nem bírja :D
2015. okt. 23. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha még egy "legjobb barátnak" is jól kell kinéznie, egyedül fogsz megdögleni.
2015. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 ! Olvasd már el még egyszer pls...

"Valamilyen szinten"... Gondolom te se mutatkozol akárkivel. Fikázni mindenki tud, de annál kevesebben tudják megvédeni magukat ;)

2015. okt. 23. 18:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Alig vagy ám nagyképű és felszínes, lehet veled ezért nem mutatkoznak, mint legjobb barát? ;) Kicsit gondolkodj már el magadon...
2015. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha lányról van szó, mint barátnő, álszentség lenne azt mondani, hogy nem számít a külső, viszont egy "legjobb barát" esetében -legalábbis számomra- teljesen mindegy, hogy néz ki, persze nekem nem célom ölelgetni őket.

Ilyen felszínességgel gondolom, mennyire barátaid azok a barátok, és hogy 10 év múlva hol lesznek.


Ha találnál legjobb barátot, és egy év alatt felszedne 20 kilót, már nem is kellene?

2015. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"szinten jól is néz ki. "

Na itt hagytam abba.

2015. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!