Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok legjobb...

Miért nem találok legjobb barátot? 17/f

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de egyiket se mondanám a legjobbnak. Egy olyan legjobb barátot szeretnék, aki rendes, hülyülős, benne van minden hülyeségben és valamilyen szinten jól is néz ki. Plusz jó lenne, ha nem zavarná a testi kontaktus. Nem olyan dolgokra gondolok... Csak szimplán arra h amikor huzamosabb ideig nem találkozunk, akkor nem egy pacsi a köszönés, hanem mondjuk egy ölelés. Nah meg előszeretettel lógok a barátaimon, ami kb annyit takar h néha a nyakában lógok vagy pl elkezdem bökdösni vagy mozgatni vagy csikizni vagy hasonló. Sajna sokan nem bírják ezeket a cselekedeteket. Nem, nem vagyok meleg, csak szimplán egy olyan barátot szeretnék, aki akár a testvérem is lehetne és legfőképpen megbízhatok benne, meg sokat lehet vele hülyülni és mindig mellettem van. Na meg az se lenne rossz, ha nem törné el a karomat egy fülpöckölés után (célzok ezalatt a testi kontaktusra). Tudom, kicsit furán hangzik, és lehet h ezek miatt nincs legjobb barátom, de remélem van rajtam kívül olyan ember, akinél a legjobb barát részbe ezek a dolgok még beleférnek.

2015. okt. 23. 17:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szánalom h milyen emberek vannak xD Nah de sebaj :D Kinek mi :)
2015. okt. 23. 19:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Megértem mit érzel. Nem vagy meleg, viszont szeretnél közelebbi kontaktusba kerülni a legjobb barátoddal. Viszont egy kis biszexuális hajlam azért van benned, mert másképp nem tudod ezt élvezni; a jó hír hogy rengeteg emberben megtalálható kis mértékben ez a hajlam, viszont próbálják leplezni.


Ahhoz hogy valaki legjobb barátod legyen az ki kell alakuljon. Én első sorban elgondolkoznék azon hogy most kivel vagyok a legjobb viszonyban, és hogy érzek iránta, miket életem át vele stb. Ezek után elgondolkoznék azon hogy ő mit érezhet irántam. Ha ezzel kész vagyok akkor fontolóra venném, hogy mi lenne ha megpróbálnék közelebb kerülni hozzá. Ha ez kész akkor beszélj többet vele, szervezz közös programokat, és ha úgy érzed már nagyon közel kerültetek egymáshoz akkor mond el neki, hogy legjobb barátodnak tartod, beszélj vele őszintén, stb.


Én is hasonlóan érzek a legjobb barátom iránt, nagyon jóba vagyunk, és vágyom néha testi kontaktusra is. Még nem jutottam oda, hogy megbeszéljem vele a dolgokat, mivel sajnos ő kicsit visszahúzodobb típus és nehezen nyílik meg, nincs is sok barátja, sőt nem is vágyik annyira a társaságra; és elég nehéz megtörni ezt a blokkot.


Ha van konkrét barát akit legjobbnak tekintesz és a fent leírtakra vágysz iránta akkor ne habozz, próbálj közelebb kerülni hozzá!

2015. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy Chris Evans, de értem, amire utalsz, és én is sokszor gondoltam már ilyenre, de ezt heteróként tényleg nehéz megvalósítani, hisz aki heteró, az irtózik ettől, aki meg meleg, az pedig kevésli ezt, de a többitől meg te irtózol.. jól látom?

Bár az a "jol kinézős" mondatod tényleg elé furcsa. Ezt ápoltságra/megjelenésre érted, vagy pedig testi adottságokra?


Ha nem tartasz arcképes felvételiztetést, akkor írj nekem. Szerintem baromk kevesen vagyunk nem-meleg, de ilyen apró kontaktusra vágyók. A gyűlködő kommentekkel pedig ne törődj!


23f

2015. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13, te legalább érted, hogy mire gondolok. :D Köszi h mellettem álltál ki :)
2015. okt. 23. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!