Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnek tenni a ferjem...

Mit tudnek tenni a ferjem ellen, hogy kondizhassak?

Figyelt kérdés
Ferjem az utobbi 3 evben testepitessel foglalkozik. Itthoni konditermunk van, ott szokott edzeni napi 3-4 orakat munka utan. A nyari langosok es palacsintak hatasara felszedtem legalabb 17 kilot, es szeretnem leadni. 167cm, 6kg vagyok. Megirtam az edzestervemet is, mert a ferjem nem volt hajlando segiteni, azt mondta, hogy igy jo az alakom. Mit szepitsek rajta, kover vagyok es fogyni szeretnek. Es itt a problema. A konditermet folyton bezarja, nem enged be edzeni, pedig sok gepe es eszkoze van ra. Egyik alkalommal sikerult bemennem (nem volt zarva az ajto), erre o is bejott utanam es amit akartam hasznalni gepeket vagy padot, arra leult/nekitamaszkodott, a lenyeg az, hogy nem engedett semmit hasznalni, mert szerinte igy nezek ki jol. Mivel eleg nagy hazunk van, vettem en is egy haspadot magamnak, hogy legalabb azon tudjak edzeni, erre o fogta magat es azt is berakta a sajat konditermebe. Vegso elkeseredesemben vettem magamnak egy kondiberletet, de nincs idom edzeni, mert most meg mindenfele hazimunkat ad nekem... Takaritas fozes mosas... Volt, hogy egymas utan ketszer is elmosogattatta velem a tanyerokat, mert nem voltak eleg tisztak. Mit tehetnek ez ellen? Futni sem tudok elmenni, mert eszrevenne, hogy nem vagyok itthon... Legyszives segitsetek.

2015. szept. 8. 12:46
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
68kg*
2015. szept. 8. 12:47
 2/25 anonim ***** válasza:
4%

Ha igy tetszel a ferjednek, akkor miert akarsz lefogyni?

Valaki masnak akarsz tetszeni, egy harmadik van a kepben?

2015. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Magamnak szeretnek tetszeni, igy nem erzem jol magam. Nincs senki mas rajta kivul.
2015. szept. 8. 12:53
 4/25 anonim válasza:
12%

Amit neki lehet, azt nem értem, hogy neked miért nem ?

Esetleg nem azért nem engedi, mert féltékenykedne rád ?

Én bizony kiharcolnám magamnak a mozgást ! :-)

"Ha nincs mozgás, nincs szex!" Vezesd be az új rendszert ! :-)

2015. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Hú, hát nálad sokkal nagyobb a probléma, mint egy szimpla súlyfelszedés. A férjed korlátozni akar az alapvető emberi szabadságodban. Próbáld ezt vele valahogy megbeszélni, mert ez így nem mehet tovább. Ha máshogy nem megy, akkor bizony sajnos válni kell, mert mégis milyen kapcsolat az, ahol az egyik korlátozza és leuralja a másikat, és nincs meg az alapvető kölcsönös tisztelet és szeretet egymás iránt.

A legtöbb bántalmazó kapcsolat hasonlóan kezdődik. Először csak kisebb manipulációk, korlátozások, aztán fokozatosan leépíti az önbizalmadat, és bizony egy idő után fizikailag is elkezdhet bántani (aminek az alapjait már jól bebetonozta magának, hisz ő eljár edzeni, te meg még a felesleges kilóidat se adhatod le). Én azt javaslom, ha nem tudod rábeszélni, hogy hagyjon fel ezzel az undorító magatartással, inkább lépj le még az elején, mielőtt elfajulhatna a helyzet.


Sok szerencsét! :)


*Thomasina*

2015. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Probalkoztam mar vele, de csak megrantotta a vallat. Ez nem hat. Tegnap este a csirkebe beletortem egy altatot es az eleg gyorsan hatott, amig aludt, addig tudtam edzeni egy orat a teremben.. De nem akarom minden nap ezt csinalni, meg szerintem eszre is veszi, hogy levertem par sulyzot tegnap...
2015. szept. 8. 13:01
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Tisztazzunk nehany dolgot:


- ha a ferjed munkat ad neked akkor te nem feleseg vagy hanem hazicseled.

- a hazicseled nyilvan nem hasznalhatja a haziak eszkozeit.



Amugy meg sulyzos edzestol nem fogsz lefogyni, amit kigondoltal az hulyeseg.


Ime a legfontosabb 5 dolog a fogyashoz:


1. Dieta

2. Dieta

3. Dieta

4. Dieta

5. Aerob mozgas orrba-szajba.


Amugy meg gratulalok a valasztasodhoz.

2015. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
ja ertem, kamu.
2015. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

1. Ha az otthonit nem használhatod, akkor menj terembe.


2. Ha "munkát ad", akkor azt akakor csinálod, ha van rá idöd az edzes UTÁN.


3. Ha neki nem tetszik, akkor a saját edzése terhére megcsinálja ö maga.


4. HA meg hagyod, hogy cselédnek nézzen "egymas utan ketszer is elmosogattatta velem a tanyerokat, mert nem voltak eleg tisztak" akkor az a te bajod. Én nem mennék ebbe bele.

2015. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!