Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyáltalán nincsenek barátaim,...

Egyáltalán nincsenek barátaim, mit tehetnék? L21

Figyelt kérdés

Amióta csak emlékszem, soha nem voltak barátaim/barátnőim. Mindig jóban voltam az osztálytársaimmal, de csak a suliban találkoztunk, nem szerveztünk semmilyen közös programot. Sokáig nem is tudtam, hogy emiatt vagyok olyan magányos. A nővérem is pont ilyen, talán neki még rosszabb, mert a kollégáival sincs baráti kapcsolata.

Azt hiszem az lehet a forrása, hogy a családom nagyon elszigetelt életet élt, nincsenek családi ismerőseink, akikkel összejárnánk, a szüleim sem járnak el soha sehova, nekik sincsenek barátaik.

Ha éppen nem suliban vagyok, csak otthon ülök, mert nincs senki akivel bárhova elmehetnék, engem nem keres senki, szörnyem magányos vagyok. És az már csak ráadás, hogy tartós párkapcsolatom sem volt még soha.



2015. nov. 7. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, ami fura, mert az osztállyal mindig megtaláltam a közös hangot, de úgy nagyon nem hívtuk egymást sehová, ahogy a tágabb családi kört is csak temetésen látom. Ha más nincs, próbálj meg neten beszélgetni, olyan fórumokra írni, amikhez hozzá tudsz szólni, és esélyt látsz rá, hogy kialakuljon ismertség is, előbb-utóbb akad valaki, akivel idővel barátok lehettek :)

22/f

2015. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Teljesen lehidaltam, amikor olvastam a bevezetődet...És sehogyse értem...Mondjuk jó-jó...Ha ezelőtt kb 30-40 évvel ilyet olvastam volna valahol, akkor még hihető is lehetett volna az írásod, nade MANAPSÁG???? Az internet korában??? Hát hogy a csudában nem talál valaki manapság barátot-barátnőt? Nincs mondjuk face oldalad? Vagy más, hasonló oldalon regisztrációd? Ha nincs még, akkor csináljál szerintem, aztán majd meglátod hogy özönleni fognak a téged megismeri vágyók mindenfelöl...
2015. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi meg összejártunk, volt hogy naponta facebookon beszélgettünk ballagás után, évekig még jóban voltunk. Most meg mind eltűntek, van aki kifejezetten ellenségesen viselkedik. Nem tudom mi van itt, nehéz jó barátokat szerezni. Mostanában ezért kezdtem el fiúkkal barátkozni. A lányok nagyon hisztisek tudnak lenni.
2015. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én családom is ilyen, mint a tiéd, és szinte ugyanez volt velem is. Amikor elkerültem egyetemi kollégiumba valamennyit javult a helyzet. 22/f
2015. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem voltak barátaim,de ugy érzem elvesztettem öket és magamat is... Rossz az ilyet még olvasni is.Hiába kevés önzetlen és jo ember van.És ugylátszik ebben a környezetben "érzö léleknek nincs helye,mert drágán megfizet"
2015. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igazából ez egy ördögi kör. Azt tudom javasolni, hogy járj el olyan helyekre/szakkörökre, stb., ami érdekel. Talán így lenne a legegyszerűbb elkezdeni. Iskolában nem biztos, hogy a legcélszerűbb. A mi osztályunk például egyáltalán nem járt össze.

Ismerek amúgy olyan lányt, aki ugyanolyan "problémával" küzdött mint te. Megismerkedtünk, tök jó barátok vagyunk, szervezünk közös programokat. :) Ha gondolod, írj nyugodtan, mesélek :) 18F

2015. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok fent face-n nem keres senki. Próbáltam raírni volt osztálytársaimra, de vagy nem is jutottunk el a találkozásig vagy utána ugyanúgy megszakadt a kapcsolat. Ha én nem erőltetem senki nem kíváncsi rám.
2015. nov. 8. 19:33
 8/14 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is 22F

Ha van kedved írj és beszélgethetünk.

2015. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Fenn vagy a facén, és "nem keres senki"...Hát...Ha ez a helyzet, akkor valszeg nem jól vagy fent a facén, mert nagy valószínüséggel NEM ELÉGGÉ ELŐNYÖS FOTÓT tettél ki magadrol...A kitett fényképen rengeteg múlik...Ugyanis annak alapján jelölnek be ismerősnek mások, ha semmit sem tudnak rólad...A másik "vonzerő" a netes felületeken, (Mondjuk nemcsak a facén...)az EGYÉNISÉGED, és a KOMMUNIKÁCIÓS KÉZSÉGED, amit a jelek szerint nem használsz a face életed során megfelelően...Ha unalmasnak-érdektelennek tünnek a netes aktivitásod megnyilvánulásai, akkor megintcsak nemsokan akarnak majd megismerni közelebbröl...Szóval ha nem akarnak veled barátkozni a népek a neten, akkor a felsorolt dolgokat valszeg nemjól csinálod...Próbálj ezen változtatni...
2015. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Látom, nem sikerült megérteni semmit sem abbol, amit írtam, megintcsak...Hát...Akkor nincs mit tenni, törd a fejedet továbbra is szorgalmasan, hogy vajon miért nincsenek barátaid...További szépeket...
2015. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!