Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt velem, járt már...

Mi történt velem, járt már hasonlóképp más is? Ki lehet ebből lábalni?

Figyelt kérdés

Általános iskolában meg középsuliban is mindig voltak barátaim, mondhatni könnyen barátkoztam, de már rég végeztem, azóta mindenki külföldre vagy az ország másik pontjára költözött, így csak nagyon ritkán tudunk beszélni, a találkozót meg iszonyú nehéz összehozni...

4 éve melózok, azóta személyesen csak barátommal beszélek meg mindent, azt vettem észre, hogy tökéletesen hozzászoktam ahhoz, hogy személyes baráti kapcsolataim már nincsenek és ez megrémisztett. Idén felvettek felsőoktatásba, aminek örültem, mert arra gondoltam, tök jó, hátha lesznek új személyes barátaim... Elkezdtem Budapesten főiskolára járni levelezőn, de azonnal leblokkolok, ha beszélgetést akarok kezdeményezni. Sok ember ott zárkózott, de azt vettem észre, hogy én is az lettem és egyszerűen nem is nagyon merek nyitni az emberek felé, pedig nagyon szeretnék, de valami legbelül gátol... Rengetegen vagyunk egy teremben, akár "válogathatnék" is...


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett!

Bármilyen tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok, köszönöm előre is!

24/L



2015. nov. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet.Nekem is azt mondják próbálj nyitni az emberek felé,így én is azt mondom neked.
2015. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :D

De benned is van belső gát amikor nyitnod kell az emberek felé? Te hogy győzöd ezt le?

2015. nov. 11. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,Igen bennem is van.Valamint én eléggé válogatós vagyok az emberek terén.Sok minden kell,hogy megfogjon egy emberben,hogy igazán jól eltudjak vele cseverészni.Nálam nagyon fontos,hogy legyen közös érdeklődési kör,valamint a kulturált humor és persze a szórakozás is ide tartozik.Én másoknak megfelelni nem fogok,ha akarnak barátkozni,ismerkedni,akkor nyitott vagyok,de nem biztos,hogy viszonzásra találnak.:-)
2015. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!