Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem?

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van két lány osztályársam akikkel más helyről jöttünk mint ahol a suli van. Ezért minden nap buszuzunk és itt kezdődnek a bajok. Lesem szarnak, egymás mellé ülnek mindig, MINDIG. Arra nem gondoltak, hogy nekem érzéseim is vannak.. Ma focink volt délután és az egyik lány anyja hozott haza vagyis nem is haza.. Letett a bolt előtt még egy csomó kilométer az út hazáig. Sajnálják a benzint vagy mi? Bár a másik lányt házhoz viszik és ő is messze lakik.. Csak azért viszik őt haza mert gazdagok?? (van telkük, lovaik, tehenek és minden efféle)
2015. nov. 10. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők barátnők, te pedig nem vagy az. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2015. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ismerik a 3. lányt és a szüleit (ha barátnak nevezettek). Te meg egy idegen vagy akit egy útra elvisznek ha már muszáj..

Sőt, valószínű nem is jönnétek ki túl jól. Nekem is van ismerősöm, aki azt hiszi szimpatikus mindenkinek, beleértve engem és a legjobb barátnőmet...

Így mikor odajön hozzánk mi eléggé nyomasztóan érezzük magunkat, miközben ő (látszik is rajta) azt gondolja, hogy nekünk nagyon tetszik a témája és örökké meg fogjuk hallgatni őt.

2015. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De..ah már. Áh mindegy inkább nem mondok semmit.
2015. nov. 10. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit nem értessz pontosan? Nekem minden logikusnak tűnik.
2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!