Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes így elmenni?

Szerintetek érdemes így elmenni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és van lehetőség egy tanulmányi kirándulásra, külföldre. Viszont nincsen sok barátnőm, és lehet hogy közülül senki sem megy. Ha ez így van, mit gondoltok érdemes lenne így elmenni majdem két hétre?
2015. nov. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyidős vagyok veled és biztosan elmennék, bár ez elég személyfüggő. Nyelvi gyakorlatnak jó, ott is tudsz barátkozni (ha random odamész pár emberhez, se megenni nem fognak, se úgy viselkedni veled, mintha éppen csak elmetszetted volna valakinek valamelyik ütőerét, majd kántálva pentagrammákat kezdtél volna rajzolni vele a falra - nyitottnak lenni sosem árt), plusz valószínűleg mindig lesz valami program, hogy ne csak egy szoba sarkában unatkozva egyen a fene. Tehát én azt mondom, érdemes, de ez nyilván függ egyéb körülményektől is. Egyébként melyik országban lesz ez? ^^
2015. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angliába mennénk.
2015. nov. 12. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyé
2015. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz hely az, osztom az előző válaszoló rendkívül szofisztikáltan megfogalmazott véleményét. Jó szórakozást!
2015. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!